X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wszyscy brną w kierunku drastycznego rozwiązania". Ekspert o wydarzeniach na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 15:35
- Cały czas widać narastanie emocji i chyba idziemy w kierunku dalszej eskalacji protestów. Wszyscy uczestnicy tych wydarzeń brną w kierunku drastycznego rozwiązania - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Artur Kozłowski, dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni.
Protesty na Białorusi
Protesty na BiałorusiFoto: PAP/EPA/TATYANA ZENKOVICH

Rozmowa dotyczyła sytuacji na Białorusi. W Grodnie trwa protest przeciwników prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Milicjanci mają wzywać przez megafony do zaprzestania protestu. - Widzieliśmy tysiące osób aresztowanych, kilkadziesiąt osób jest zaginionych i obserwujemy to, co się dzieje dzisiaj. Cały czas widać narastanie emocji i chyba idziemy w kierunku dalszej eskalacji protestów - ocenił prof. Artur Kozłowski.

łukaszenka free 1200 aa.jpg
Andżelika Borys: władzy na Białorusi zawsze brakowało logiki

Jego zdaniem "to, co dzieje się na Białorusi, jest z niepokojem obserwowane przez Kreml. Naciski są z różnych stron, a Łukaszenka ma świadomość, że musi bronić się przez zmasowanymi protestami, dziś za wcześnie jest na mówienie o oddaniu władzy. Wszyscy uczestnicy tych wydarzeń brną w kierunku drastycznego rozwiązania". 

Posłuchaj
12:34 PR24_MPLS 2020_08_23-14-45-05.mp3 Prof. Artur Kozłowski o sytuacji na Białorusi (Temat Dnia/Gość PR24)

W audycji również temat otrucia Aleksieja Nawalnego.

Więcej w nagraniu.

***

Tytuł audycji: "Temat dnia/Gość PR24"
Prowadził: Tadeusz Płużański
Gość: Artur Kozłowski (Wyższa Szkoła Bankowa)
Data emisji: 23.08.2020
Godzina emisji: 14.33

pkr

Czytaj także

Program 1 Polskiego Radia wyemitował pierwszy serwis po białorusku

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 12:21
Serwis przygotowali dziennikarze redakcji białoruskiej Polskiego Radia dla Zagranicy. Jak informuje nasz korespondent Włodzimierz Pac, w Mińsku serwis był dobrze słyszalny i zrozumiały.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stracił zaufanie do własnej ekipy". Paweł Badzio o Alaksandrze Łukaszence

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 10:40
- Łukaszenka będzie oczekiwał dalszych możliwości wsparcia ze strony Moskwy. Podobno pojawiły się już ekipy FSB, które próbują zaprowadzić porządek w działaniach jego służb - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Badzio z "Gazety Obywatelskiej". Gośćmi audycji byli też: dr Krzysztof Karnkowski z "Gazety Polskiej Codziennie" i dr Artur Wróblewski z Uczelni Łazarskiego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczerski: Polska nie miała i nie ma zamiarów naruszania integralności terytorialnej Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 18:00
- Polska konsekwentnie na arenie międzynarodowej opowiada się za prymatem prawa międzynarodowego w relacjach między państwami. Przestrzeganie prawa międzynarodowego jest, w naszym przekonaniu, podstawą pokoju na świecie. Dlatego jest dla nas zasmucające i zadziwiające, że w propagandzie władz Białorusi pojawiają się sugestie jakoby Polska miała zamiar naruszać integralność terytorialną tego państwa. Polska nie miała i nie ma takich zamiarów - poinformował szef gabinetu prezydenta RP Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń