X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
Magdalena Ogórek

"Godne potępienia, niezrozumiałe i przykre". Poseł PiS o wniosku opozycji o odroczenie obrad Sejmu

- Jest trudny czas, bardzo szczególny czas i wymaga on bardzo pilnych działań. Te działania podjęliśmy, jako rząd, jako posłowie, bo jest to poselski projekt ustawy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia poseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc o projekcie PiS zakładającym m.in. zwolnienie personelu medycznego z odpowiedzialności karnej w czasie epidemii.
Zobacz więcej na temat:  pandemia Koronawirus w Polsce COVID-19 Prawo i Sprawiedliwość Sejm służba zdrowia POLSKA Magdalena Ogórek

"Wyciągnięcie wniosków z tego, co działo się w Lombardii". Latos o szpitalu na Stadionie Narodowym

- Chciałbym pochwalić wybór tego miejsca - mówię tu o Stadionie Narodowym - chodzi m.in. o sale konferencyjne. To jest wyciągnięcie wniosków z tego, co działo się w Lombardii, we Włoszech - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Latos (PiS). Gościem "Debaty Jedynki" był również senator Lewicy Wojciech Konieczny.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce koronawirus wirus pandemia epidemia COVID-19 szpital Stadion Narodowy zdrowie bezpieczeństwo społeczeństwo Tomasz Latos Magdalena Ogórek infografika POLSKA

"Mam nadzieję, że spowoduje to większą dyscyplinę społeczną". Bernacki o wzroście zakażeń

- Zasada dystansu, dezynfekcji i maseczki musi trwale porządkować nasze funkcjonowanie - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Włodzimierz Bernacki. Senator PiS odniósł się do ostatniego wzrostu zakażeń koronawirusem w Polsce i na świecie. Gościem audycji był również Andrzej Szejna, poseł Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA debata w jedynce Koronawirus w Polsce COVID-19 Magdalena Ogórek

Poseł PiS: zasada DDM - dystans, dezynfekcja, maseczki - nikomu krzywdy nie zrobi

 - W pewnym momencie wszyscy sobie pofolgowaliśmy, uznaliśmy, że nie mamy dużego problemu z koronawirusem – mówił w Programie 1 Polskiego Radia poseł PiS Andrzej Kryj, apelując o większą ostrożność w czasie pandemii. – Wszystkich zaleceń należy przestrzegać, tak byśmy uchronili siebie i innych przed zakażeniem i przed jego skutkami – apelował Bogusław Wontor (Lewica).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Magdalena Ogórek Koronawirus w Polsce koronawirus

"Nie ma jednego złotego środka, który zapewniłby bezpieczeństwo". Poseł PiS o studiach w czasie pandemii

- Jeden z zapisów ustawy o szkolnictwie wyższym mówi o tym, że bezpieczeństwo - jeśli chodzi o naukę - zapewnia rektor. To wpisuje się w obecną sytuację, ponieważ nie ma jednego złotego środka, który zapewniłby bezpieczeństwo w każdej uczelni - tak o sytuacji studentów w czasach pandemii mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Lidia Burzyńska, poseł Prawa i Sprawiedliwości. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA edukacja Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego koronawirus Magdalena Ogórek

"Kamień milowy". Prof. Liberadzki o spotkaniu unijnych ministrów z Cichanouską

- Zrobimy kamień milowy do tego, by na wschód od naszej granicy powstały warunki do przemian demokratycznych - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia prof. Bogusław Liberadzki, europoseł z ramienia Lewicy. Jego zdaniem Rada Unii Europejskiej podejmie w tej sprawie "stosowne decyzje".
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Swiatłana Cichanouska ŚWIAT Rosja Europa Unia Europejska Magdalena Ogórek Bogusław Liberadzki

"Skierujemy wszystkie możliwe środki, aby tworzyć miejsca pracy na Śląsku". Soboń o górnictwie

- Skierujemy wszystkie możliwe środki po to, aby tworzyć miejsca pracy na Śląsku - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Artur Soboń, sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych. Zapowiedział, że ministerstwo zadba o oferty pracy dla górników.
Zobacz więcej na temat:  górnictwo Artur Soboń Ministerstwo Aktywów Państwowych POLSKA Komisja Europejska energetyka Magdalena Ogórek

Uczniowie wrócili do szkół. Poseł PiS: cieszy, że mogą funkcjonować w normalnym systemie

- Nie ma lepszej szkoły niż ta, do której można pójść, mieć kontakt z nauczycielem i rówieśnikami - powiedziała Mirosława Stachowiak-Różecka (PiS). Agnieszka Dziemianowicz-Bąk (Lewica) wskazywała, że szkół, które przechodzą w mieszany lub zdalny tryb nauki, "z tygodnia na tydzień przybywa".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio POLSKA polityka Prawo i Sprawiedliwość lewica debata w jedynce Agnieszka Dziemianowicz-Bąk edukacja szkoła pandemia koronawirus zdrowie Magdalena Ogórek