X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

" Jesteśmy świadkami daleko posuniętej inżynierii". Prof. Grzegorz Kucharczyk o rewolucji kulturowej

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 12:00
- Tło obecnej rewolucji kulturowej wywodzi się z ideologii marksizmu, klasy jednak zastąpiły inne grupy społeczne. Celem jest utworzenie nowego porządku na gruzach cywilizacji chrześcijańskiej - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Grzegorz Kucharczyk z Polskiej Akademii Nauk.
Parada równości w Warszawie. Zdjęcie ilustracyjne
Parada równości w Warszawie. Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mazur Travel / Shutterstock.com

Gość PR24 powiedział, że minione wybory prezydenckie w Polsce potwierdziły starą prawdę, iż wszelkie kwestie polityczne, społeczne i gospodarcze są odbiciem spraw kulturowych i duchowych.

- Spór polityczny w Polsce, który widać było w czasie kampanii wyborczej, miał w tle sprawy kulturowe, a mianowicie to, czy będziemy umacniać nasze tysiącletnie więzi społeczne, czy pójdziemy drogą jakiegoś nowego planu, nowego, czyli jakiegoś rewolucyjnego - powiedział gość PR24.

"Operacja na języku"

Trzaskowski tt 1200.jpg
Paweł Mucha: zaproszenie prezydenta dla Rafała Trzaskowskiego jest aktualne

Jak przypomniał, narzędziem rewolucji jest "operacja na języku", czyli wkładanie nowych treści w dawne pojęcia. - Dziś jest to mylenie tolerancji z afirmacją. To widać w ideologii LGBT, czyli projekcie budowania wszystkiego na nowo, a przypomnę, że mówimy o naturze biologicznej. Według WHO płci jest już zresztą więcej niż dwie - zauważył profesor i dodał, że jesteśmy świadkami daleko posuniętej inżynierii kulturowej.

Ekspert podkreślił, iż klasycznym przykładem "operacji na języku" jest mówienie o tym, że "dwoje ludzi tej samej płci w związku ma równe w nim prawa, równe związkowi kobiety i mężczyzny w małżeństwie".


Posłuchaj
23:34 _PR24_AAC 2020_07_14-10-33-35.mp3 Prof. G. Kucharczyk o rewolucji kulturowej ("Gość PR24")

 

"Mniejszość awangardą"

- Była o tym mowa w kampanii prezydenckiej, a prezydent mógłby, według środowisk rewolucyjnych, przygotowywać grunt pod rewolucję - powiedział prof. Grzegorz Kucharczyk.

Przypomniał, że zasadniczą i kluczową kwestią tej rewolucji kulturowej jest to, czy wola powszechna powinna mieć wyższość nad wolą większości. - Mniejszość dobrze zorganizowana bowiem, ma być tutaj awangardą i biada tym którzy nie rozpoznali, iż rewolucja nadchodzi - powiedział gość PR24.


Audycja: "Temat dnia/Gość PR24"

Prowadzący: Michał Rachoń

Gość: Prof. Grzegorz Kucharczyk

Data emisji: 14.07.2020

Godzina: 10.33


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jałowiczor: obserwujemy gwałtowną reakcję na podpisanie Karty Rodziny

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2020 13:15
- Przeciwnicy Andrzej Dudy chcą przedstawić Kartę Rodziny nie jako deklarację broniącą rodziny, ale coś, co szkodzi osobom, które mają orientację inną niż heteroseksualna - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Jałowiczor z "Gościa Niedzielnego" o ideologii LGBT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W społeczeństwie tworzy się nadzwyczajna kasta". Psycholog o ideologii LGBT

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 11:41
- W tym momencie w społeczeństwie tworzy się nadzwyczajna kasta, która żąda nadzwyczajnych praw. Ogromna rola należy tutaj do mądrego społeczeństwa, które odwołuje się do konstytucji i prawa naturalnego. Aby państwo istniało, musi być oparte na rodzinie i małżeństwie - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Jackowska, psycholog społeczny.
rozwiń zwiń