X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Krzysztof Michałkiewicz: rodzina jest w centrum polityki rządu

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 12:15
- Na  konwencji PiS w Lublinie usłyszeliśmy o polskim modelu państwa dobrobytu i o wartościach, które powinny leżeć u podstaw nowoczesnego państwa – mówił w Polskim Radiu 24 minister Krzysztof Michałkiewicz, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Audio
  • 12.09.19 Krzysztof Michałkiewicz: programy społeczne, które realizujemy będą kontynuowane i uzupełniane
Krzysztof Michałkiewicz
Krzysztof MichałkiewiczFoto: PR24/AK
pieniądze shutterstock 1200.jpg
M. Manasterski: wyższa płaca minimalna to negatyw reformy Balcerowicza

Krzysztof Michalkiewicz podkreślał rolę rodziny w polityce rządu. - Będziemy nadal wspierać rodzinę, która będzie w centrum polityki społecznej. Szczegóły poznamy na najbliższej konwencji wyborczej w Łodzi. Wszystkie programy społeczne, które realizujemy będą kontynuowane i uzupełniane. Kończące się cztery lata zostały dobrze przepracowane, i gdyby nie wieloletnie zaniedbania bylibyśmy o wiele dalej w kreowaniu polityki społecznej i rodzinnej kraju – zwracał uwagę gość audycji.

Minister odniósł się do propozycji podniesienia płacy minimalnej. - Nasze działania powinny spowodować, że polskie rodziny zaczną zarabiać na poziomie europejskim. Podnoszenie płacy minimalnej powoduje, że świetnie wykształcona polska młodzież będzie w stanie realizować się w kraju, nie za granicą – komentował.

Gość przyznał także, że środki przeznaczone na programy prorodzinne udało się pozyskać dzięki  uszczelnieniu systemu podatkowego i dodał, że choć trudno oczekiwać natychmiastowych efektów w demografii, to odwrócony został pewien proces. - Posiadanie dzieci przestało być obciążeniem a stało się pozytywnym wyborem – zaznaczył.

kaczynski konwencja 1200.jpg
Debata Poranka. A. Koziński: PiS wygrał tematem płacy minimalnej

Jarosław Kaczyński w środowych Sygnałach dnia" w PR1 ocenił, że "bardzo duża większość społeczeństwa" skorzystała na zmianach autorstwa PiS. - W tym 4-leciu, jeśli będziemy rządzili, będziemy kładli największy nacisk na to, żeby dochody społeczeństwa zwiększały się – mówił prezes PiS.

Czytaj także >>> Jadwiga Emilewicz: podwyżka płacy minimalnej nie będzie dotyczyć większości firm w Polsce

Zapraszamy do wysłuchania zapisu audycji.

Debatę prowadził Ryszard Gromadzki.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 12.09.2019

Godzina emisji: 11:09


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Ozdoba: politycy PO opisują alternatywną rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 11:15
- Nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której ktoś, kto ciężko pracuje, nie jest w stanie związać końca z końcem, w sytuacji gdy gospodarka ma się dobrze. Nie ma powodu do tego, żeby ktoś, kto zarabia dzisiaj 4 tys. i więcej, bał się podniesienia płacy minimalnej – mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Ozdoba (Prawo i Sprawiedliwość).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mirosław Skowron o emeryturach dla twórców: cywilizacyjny skok do przodu

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 10:45
- Po trzech dekadach III RP ciągle czekaliśmy na moment, w którym będzie można budować cywilizowane państwo dobrobytu – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Wołodźko (Gazeta Polska). O emeryturach dla twórców dyskutowali także Mirosław Skowron (Super Express) i Jarosław Wydra (Radio Warszawa).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Poranka. A. Koziński: PiS wygrał tematem płacy minimalnej

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 10:10
- Ostatnia podwyżka płac minimalnych poszła dalej, za sprawą decyzji rządu, niż domagały się tego związki zawodowe - wskazywał w PR24 Agaton Koziński z "Polska The Times". - Rząd postawił się po przeciwnej stronie niż przedsiębiorcy - dodał. W debacie udział wziął także Łukasz Warzecha z "Do Rzeczy".
rozwiń zwiń