X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To porozumienie gwarantuje prezydent Putin". Ekspert o rozejmie pomiędzy Armenią i Azerbejdżanem

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 20:44
- Jest oceniany przez Ormian z Armenii jako zdrada - stąd te zamieszki, pobicie przewodniczącego parlamentu, zdobycie gabinetu premiera Paszyniana przez demonstrantów - powiedział w Polskim Radiu 24 Mariusz Marszewski z Ośrodka Studiów Wschodnich, komentując reakcje Ormian na rozejm kończący walki w Górskim Karabachu. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/EPA/RUSSIAN DEFENCE MINISTRY HANDOUT

1200_Paszynian_EN.jpg
Premier Armenii podpisał rozejm. Opozycja żąda dymisji i nazywa go zdrajcą

W nocy z poniedziałku na wtorek Armenia, Azerbejdżan i Rosja podpisały deklarację o przerwaniu ognia w regionie Górskiego Karabachu, którego warunki są niekorzystne dla Armenii. - To jest pierwsze zawieszenie broni, które zostało potraktowane poważnie przez obie strony konfliktu - ocenił Marszewski. - To porozumienie gwarantuje prezydent Putin - wyjaśnił.


Posłuchaj
24:20 PR24_MPLS 2020_11_12-19-33-18.mp3 Mariusz Marszewski o rozejmie dotyczących Górskiego Karabachu (Świat w powiększeniu)

 

Zapytano o status Górskiego Karabachu po podpisaniu rozejmu powiedział, że obszar ten "istnieje jak przedtem, tylko jest okrojony. Nadal nie jest przez nikogo uznany, nie został wcielony do Armenii".

Gość programu zwrócił uwagę na nieprzypadkowy okres, w którym Azerbejdżan zdecydował się podjąć kroki w stosunku do terenów będących sporem z sąsiednią Armenią. - To było teraz, albo nigdy - ceny węglowodorów spadły, gospodarka też otrzymała swój cios od koronakryzysu, ludzie są gotowi do wystąpień społecznych, mogli zatrząść reżimem - powiedział. 

Więcej w nagraniu.

Tytuł audycji: "Świat w powiększeniu"
Prowadzący: Antoni Opaliński
Gość: Mariusz Marszewski (Ośrodek Studiów Wschodnich)
Data emisji: 12.11.2020
Godzina emisji: 19.33

kb/PR24

Czytaj także

Premier Armenii poinformował o podpisaniu porozumienia pokojowego z Azerbejdżanem

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2020 23:33
Premier Armenii Nikol Paszynian podpisał porozumienie pokojowe z Azerbejdżanem w sprawie Górskiego Karabachu. Poinformował o tym we wpisie zamieszczonym na Facebooku. "Podpisałem porozumienie wspólnie z prezydentami Rosji i Azerbejdżanu. Kończy ono wojnę w regionie Górskiego Karabachu" - czytamy we wpisie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Porozumienie było konieczne". Premier Armenii o sytuacji w Górskim Karabachu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 14:43
- W razie niepodpisania porozumienia o zawieszeniu broni w Górskim Karabachu armia zostałaby otoczona - przekonywał w czwartkowym nadzwyczajnym orędziu premier Armenii Nikol Paszynian. Dodał, że "porozumienie to nie oznacza rozwiązania konfliktu w separatystycznym regionie".
rozwiń zwiń