X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu: Agata Jaruszewska

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2016 14:59
„Luliraj” to przytulna agroturystyka na wielkopolskiej wsi. Jest to miejsce, które Agata Jaruszewska wymarzyła sobie jako mała dziewczynka. Luli jest nie tylko domem, sposobem okazywania i przekazywania jej kobiecości, biznesem, ale w głównej mierze wartością. W audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu rozmowa z Agatą Jaruszewską o „agroturystyce z duszą”.
Audio
  • 11.09.16 Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu. Gość: Agata Jaruszewska, właścicielka agroturystyki „Luliraj”.
Agata Jaruszewska, foto: kolekcja prywatna
Agata Jaruszewska, foto: kolekcja prywatna

Agata Jaruszewska podczas studiów hotelarskich zwiedziła wiele kolorowych miejsc na świecie – m.in. Sri Lankę, Brazylię i Szwajcarię. Przez to zaraziła się gościnnością i ciepłem, które tam spotkała. W Polsce postanowiła otworzyć agroturystykę, gdzie ludzie poczują się jak w domu. Tak powstał „Luliraj”.

– „Luliraj” powstał z pasji, pragnień i chęci dawania zapomnianych wartości. To leczenie duszy delikatne, nienamacalne i subtelne – mówiła w Polskim Radiu 24 Agata Jaruszewska. – Tam jest ciepło i dom – dodała. 

 Choć „Luliraj” ma na celu przede wszystkim zapewnić ciepło domowe, spełnia również wszelkie wymogi „wysokiej turystyki”. Gość Polskiego Radia 24 dba o to, by agroturystyka spełniała standardy europejskiej, w czym pomogły jej zagraniczne studia w zakresie marketingu w hotelarstwie.

– Ta agroturystyka jest zrobiona w wysokim standardzie – podkreślała Agata Jaruszewska.

Więcej w całym programie.

Gospodarzem audycji była Maja Kluczyńska.

Polskie Radio 24/dds

Data emisji: 11.09.2016

Godzina emisji: 13.15


Czytaj także

Kobiety sukcesu, kobiety biznesu: Agnieszka Morawińska

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 14:00
W audycji Kobiety sukcesu, kobiety biznesu gościła dr Agnieszka Morawińska. Dyrektorka Muzeum Narodowego w Warszawie mówiła m.in. o doświadczeniach w dyplomacji, muzealnym biznes-planie oraz sile kultury i sztuki ważnej dla każdego społeczeństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danuta Kruk Kobietą Sukcesu 2016

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 14:00
Dama fizyki kwantowej prof. Danuta Kruk została „Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur 2016”. – Swój sukces zawdzięczam wytrwałości – mówiła w Polskim Radiu 24 w audycji "Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aleksandra Kutz: sztuka, media, rodzina i… motocykle

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2016 14:38
Jej życie to literatura, fotografia, muzyka, motocykle i media.  Jest reżyserem teledysków, autorką okładek płyt, tekstów piosenek oraz dyrektorem ds. rozwoju kwartalnika literackiego „Literacje”. Kocha taniec i malarstwo. Aleksandra Kutz była gościem audycji Kobiety Sukcesu, Kobiety Biznesu.
rozwiń zwiń