X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
zjednoczona prawica

Rzecznik PiS: prawdopodobnie jeszcze dziś decyzja w sprawie posłów, którzy nie poparli "Piątki dla zwierząt"

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska poinformowała, że prawdopodobnie jeszcze w piątek zostanie podjęta decyzja w sprawie posłów PiS, którzy nie poparli ustawy dotyczącej ochrony zwierząt. Zaznaczyła też, że w przyszłym tygodniu odbędzie się posiedzenie kierownictwa partii.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica rząd Mateusza Morawieckiego POLSKA polityka Anita Czerwińska Prawo i Sprawiedliwość

Cywiński: gdyby nie koalicja z PiS, Solidarna Polska i Porozumienie mogłyby zniknąć ze sceny politycznej

- "Czapka z norek" może podzielić Zjednoczoną Prawicę. Wydaje się, że nie jest ona tak zjednoczona, jak mogłoby się wydawać - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński ("Sieci"). Gośćmi audycji byli również Dawid Wildstein (TVP) oraz Łukasz Jankowski (Radio Wnet).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zjednoczona prawica polityka rząd koalicja rekonstrukcja rządu Solidarna Polska PiS Porozumienie Jarosława Gowina ochrona zwierząt Dawid Wildstein Michał Rachoń Polskie Radio 24

Wicemarszałek Senatu: będzie dyscyplina w głosowaniu nad ustawą o ochronie zwierząt

- Dyscyplina dla parlamentarzystów z klubu Prawa i Sprawiedliwości w głosowaniu nad znowelizowaną ustawą o ochronie zwierząt obowiązuje również senatorów - poinformował wicemarszałek tej izby Marek Pęk. Polityk Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że "klub jest całością, to połączony klub posłów i senatorów".
Zobacz więcej na temat:  ochrona zwierząt Marek Pęk Senat POLSKA zjednoczona prawica

"Możliwa konieczność powołania rządu mniejszościowego". Rzecznik rządu po nocnym głosowaniu w Sejmie

- Scenariusz rządu mniejszościowego powinien być brany pod uwagę. W tej chwili każdy wariant jest możliwy - zarówno rządu mniejszościowego, jak i kwestia przyśpieszonych wyborów - powiedział w piątek w Polsat News rzecznik rządu Piotr Müller, odnosząc się do sytuacji po głosowaniu ws. ustawy dot. ochrony zwierząt.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka ochrona zwierząt prawo zjednoczona prawica Rząd RP rząd Piotr Müller

"PiS może zdecydować się na wcześniejsze wybory". Wybranowski o losach koalicji rządzącej

- Testem na to, czy koalicja rządząca przetrwa, będzie głosowanie nad ustawą bezkarnościową - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Wybranowski. Gośćmi audycji byli też publicyści: Marek Tejchman i Adam Buła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka zjednoczona prawica PiS Solidarna Polska Porozumienie Jarosława Gowina zwierzęta koalicja ochrona zwierząt Sejm ustawa wybory w Polsce

"To koniec koalicji, rozmowy nie są planowane". Suski o sytuacji w Zjednoczonej Prawicy

- To jest koniec koalicji i prawdopodobnie rząd mniejszościowy - stwierdził poseł PiS Marek Suski, odnosząc się do sytuacji Zjednoczonej Prawicy po głosowaniu nad nowelą o ochronie zwierząt. Podał też, że w jego ocenie posłowie PiS, którzy zagłosowali przeciwko nowelizacji ustawy, zostaną wykluczeni z partii.
Zobacz więcej na temat:  zjednoczona prawica rząd POLSKA Solidarna Polska rekonstrukcja rządu

Szef KPRM: nie ma rozmów koalicyjnych. Rząd mniejszościowy i wcześniejsze wybory to realna opcja

- Kierownictwo polityczne Prawa i Sprawiedliwości podejmie decyzję co do przyszłości Zjednoczonej Prawicy – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, informując jednocześnie, że "w tej chwili rozmów koalicyjnych nie ma".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Mateusza Morawieckiego zjednoczona prawica ochrona zwierząt Michał Dworczyk Prawo i Sprawiedliwość Sejm Trójka

Dr Rydliński: cała polska scena polityczna może się mocno przetasować

- Jeżeli Jarosław Kaczyński pozbawiłby Zbigniewa Ziobro teki ministra sprawiedliwości, wyrzucił wszystkich ministrów, wiceministrów z poręki Solidarnej Polski, to wyobrażam sobie sytuację, w której (...) Zbigniew Ziobro ogłasza, że posłowie SP przechodzą do wspólnego klubu z Konfederacją - mówił w Polskim Radiu 24 dr Bartosz Rydliński, politolog z UKSW.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka zjednoczona prawica Solidarna Polska Porozumienie Jarosława Gowina koalicja ochrona zwierząt

Maciej Wąsik: mam wątpliwości, czy koalicja rządząca jeszcze trwa

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik powiedział w Programie 1 Polskiego Radia, że ma wątpliwości, czy koalicja rządząca cały czas trwa. Nawiązał tym samym do nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, którą w nocy przyjął Sejm. Przeciwko ustawie głosowało m.in. 38 posłów Klubu Parlamentarnego PiS, w tym wszyscy posłowie Solidarnej Polski, a 15 przedstawicieli Porozumienia wstrzymało się od głosu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Maciej Wąsik prawo ochrona zwierząt polityka zjednoczona prawica Katarzyna Gójska

Rzecznik PiS: posłowie, którzy byli przeciw noweli ws. ochrony zwierząt poniosą konsekwencje

- W sprawie posłów klubu PiS, którzy głosowali przeciw noweli ustawy o ochronie zwierząt podjęte zostaną decyzje zgodnie ze statutem partii - oświadczyła rzecznik PiS Anita Czerwińska. Rzecznik rządu Piotr Müller pytany o rozmowy koalicyjne odparł, że takich rozmów już ich nie ma.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA zwierzęta ochrona zwierząt zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość rekonstrukcja rządu rząd Mateusza Morawieckiego

Rząd bez Ziobry? W najbliższych dniach spotkanie kierownictwa PiS ws. koalicji

- W piątek zostaną wyciągnięte zapowiadane konsekwencje wobec polityków, którzy zagłosowali przeciw ustawie o ochronie zwierząt. Niewyobrażalna jest obecność w rządzie ministra, który opowiada się za bestialstwem wobec zwierząt - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł w kierownictwie PiS.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rekonstrukcja rządu zjednoczona prawica Prawo i Sprawiedliwość Solidarna Polska Zbigniew Ziobro rząd Mateusza Morawieckiego

"Rząd działa, to nie są negocjacje nad utworzeniem nowego". Truskawa o rozmowach ws. rekonstrukcji

- Nie są to negocjacje nad utworzeniem rządu. Mamy rząd, który działa, aktywnie funkcjonuje. Jest to natomiast próba uporządkowania na nowo pewnej sytuacji w obozie rządzącym - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Gościem audycji był także Jacek Gądek z portalu Gazeta.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Rząd RP zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Jarosław Kaczyński polityka Prawo i Sprawiedliwość Porozumienie Jarosława Gowina Solidarna Polska