X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zima

Dzikie pływanie czyli wpław w niedostępnych miejscach

W ostatnich latach modne zrobiło się morsowanie, czyli zimowa kąpiel w jeziorze, stawie, bądź rzece. Daje to bardzo pozytywne rezultaty dla zdrowia, co potwierdzają badania. Jednak to, co robi Leszek Naziemiec daleko wykracza poza powszechnie przyjęte pojęcie słowa "morsowanie". Można powiedzieć, że to pewna filozofia pływania – jakże różna od tego, czego się nas uczy.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA pływanie zima Mateusz Drozda Trójka

Góry są zawsze groźne [POSŁUCHAJ]

Seria dramatycznych wypadków i kilka ofiar śmiertelnych to dotychczasowy bilans tej zimy w Tatrach. Pod lawiną zginęła dwójka narciarzy, ale także inne wydarzenia niosły za sobą tragiczne wypadki. To po raz kolejny pokazuje, jakie skutki niesie ze sobą brawura i bezmyślność. Dlaczego mimo ostrzeżeń i edukacji w Tatrach wciąż giną ludzie? 
Zobacz więcej na temat:  Przemysław Bolechowski reportaż góry zima TOPR Jan Krzysztof Trójka społeczeństwo

ALERT IMGW Pierwszy dzień wiosny w zimowej aurze. IMGW ostrzega kierowców

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegł w niedzielę przed opadami śniegu i oblodzeniami. Alertami I stopnia objęta jest większość Polski. Jak mówił Informacyjnej Agencji Radiowej synoptyk IMGW Szymon Ogórek, nad Polską od soboty przemieszcza się front atmosferyczny niosący zachmurzenie i zimne powietrze.
Zobacz więcej na temat:  pogoda IMGW społeczeństwo śnieg POLSKA bezpieczeństwo na drodze zima

ALERT POGODOWY Śnieg i marznący deszcz. IMGW ostrzega przed ciężkimi warunkami na drogach

- W czwartek po południu w całym kraju nadal będzie się utrzymywać duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami. Przez cały dzień będą występować też opady deszczu ze śniegiem i śniegu - powiedział rzecznik i synoptyk IMGW Grzegorz Walijewski. Warunki pogodowe znacznie utrudnią sytuację na drogach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW deszcz śnieg wiatr zima regiony Podhale kierowcy