more_horiz
PR24 Portal
Section05
zdrowe odżywianie

Pizza, hamburger i frytki mogą być zdrowe!

Powodem rzucania zdrowej diety jest bardzo często brak silnej woli i tęsknota za ulubionymi smakami. Na każdym kroku kuszą nas tuczące chipsy, pizza, hamburgery i inni pogromcy szczupłej sylwetki. Michał Wrzosek - trener osobisty i dietetyk kliniczny przygotował receptury 30 zdrowych wersji znanych fast foodów. Znajdziecie je w książce "Szybko i zdrowo Fast food w wersji fit". - Wyznaję zasadę, że miłość do pysznego jedzenia można połączyć z posiadaniem wymarzonej sylwetki, zdrowego ciała oraz dobrego samopoczucia - mówi autor. 
Zobacz więcej na temat:  zdrowe odżywianie zdrowie i dieta aktywność fizyczna pizza Czas na sport Karina Terzoni

Tłiks, Snikers i Milkiłej mogą być zdrowe!

Biegaczka, triathlonistka i wielbicielka zdrowej kuchni Karolina Gawrońska poświęciła kilka miesięcy na analizę składów popularnych batonów, ciastek cukierków, lizaków i kremów, by stworzyć ich zdrowe , wegańskie i bezglutenowe odpowiedniki. Zasada była jedna. Muszą smakować i wyglądać tak samo. Akcja zakończyła się sukcesem, choć autorka podkreśla, ze zdrowe nie znaczy light.
Zobacz więcej na temat:  zdrowie zdrowe odżywianie zdrowie i dieta aktywność fizyczna Czas na sport Karina Terzoni

Jak samemu zrobić lunch-box?

8 listopada obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji podpowiemy jak przygotować zdrowy i smaczny posiłek na wynos, do pracy lub szkoły. Japońska sztuka tworzenia bento gwarantuje posiłek pełnowartościowy, smaczny i atrakcyjny wizualnie. A przecież nie od dziś wiadomo, że jemy przede wszystkim oczami.
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA zdrowie i dieta Czas na sport dieta fitness zdrowie aktywność fizyczna zdrowe odżywianie

O książce "Jajko" - zjedz śniadanie o każdej porze dnia

- Mówi się, że jest wszystkim, czego potrzeba. Potwierdza to nasza kultura, w której najważniejsze święta nie obejdą się bez tego produktu - mówiły Zofia i Kasia Pilitowskie, autorki książki "Jajko. Znakomite przepisy z jajkiem w roli głównej".
Zobacz więcej na temat:  Kamil Jasieński zdrowe odżywianie dieta KSIĄŻKA STYL ŻYCIA jajko jajko na twardo jajko na miękko jajka faszerowane Jaja w kuchni jajecznica Czwórka