X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zatrzymanie

"Powinna interweniować społeczność międzynarodowa". Piekło o zatrzymaniu dziennikarki Biełsatu

- Interweniować powinna nie tylko Polska, ale i społeczność międzynarodowa, ale nie sądzę, by to zrobiło jakiekolwiek wrażenie na Aleksandrze Łukaszence, ponieważ trzyma on w areszcie członków kilku niezależnych stowarzyszeń - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Piekło, były ambasador Rzeczypospolitej Polskiej na Ukrainie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 ŚWIAT Biełsat reżim Aleksander Łukaszenka zatrzymanie areszt represje dziennikarze

Zabójstwo 41-latka z Koszalina. Policja zatrzymała kobietę, która miała ugodzić go nożem w serce

Jak poinformowała rzecznik koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec, 48-letnia kobieta została zatrzymana w sprawie zabójstwa swojego 41-letniego partnera. Podejrzana była nietrzeźwa i miała zadać mężczyźnie jeden cios nożem w serce w mieszkaniu, które oboje zajmowali.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zabójstwo policja policja polska zachodniopomorskie Koszalin areszt zatrzymanie służby i bezpieczeństwo

"Najbardziej uderzyło to w moją rodzinę i prywatność". Ziemkiewicz o zatrzymaniu w Wielkiej Brytanii

- Cała sytuacja z zatrzymaniem mnie na lotnisku Heathrow najbardziej uderzyła w moją rodzinę i moją prywatność – powiedział publicysta Rafał Ziemkiewicz. Pytany, czy nie obawia się nagonki na swoją córkę, powiedział jednak, że jest ona "silną, bardzo uzdolnioną kobietą" i da sobie radę. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Ziemkiewicz zatrzymanie Wielka Brytania dziennikarstwo

Białoruś: zatrzymano dziennikarza, który pisał o akcji KGB w Mińsku

Białoruski dziennikarz Hienadź Mażejka, który pisał na temat śmierci oficera KGB, został zatrzymany. Chodzi o artykuł w internetowym, białoruskim wydaniu rosyjskiej gazety "Komsomolskaja Prawda". Portal internetowy tego dziennika został już zablokowany. Niezależne białoruskie media informują, że dziennikarz prawdopodobnie został przewieziony do mińskiego aresztu na Akrescina. W jego mieszkaniu przeprowadzono rewizję.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Białoruś Europa Włodzimierz Pac KGB zatrzymanie policja

Zatrzymanie Saakaszwilego w Gruzji. Ukraina zapewni mu opiekę, jako swemu obywatelowi

"Ukraina zapewni wsparcie Micheilowi Saakaszwilemu jako swojemu obywatelowi" - zapowiadają władze w Kijowie. Wczoraj w Gruzji zatrzymano byłego prezydenta tego kraju. Micheil Saakaszwili jest obywatelem Ukrainy i piastuje w niej jedno z państwowych stanowisk. Przyjechał do Gruzji, by wesprzeć tamtejszą opozycję w trakcie dzisiejszych wyborów lokalnych władz.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Gruzja Micheil Saakaszwili zatrzymanie wybory w Gruzji polityka