X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zagrożenie

Wniosek o stan wyjątkowy na granicy. Jałowiczor: uzasadniony w sytuacji ćwiczeń u naszych sąsiadów

- Stan wyjątkowy przy granicy z Białorusią jest uzasadniony w sytuacji trwania manewrów wojskowych organizowanych u naszych sąsiadów - mówił w Polskim Radiu 24 Jakub Jałowiczor z "Gościa Niedzielnego". Gościem audycji był też Tomasz Walczak z "Super Expressu".  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 zagrożenie granica wojsko Białoruś Strefa Schengen rząd Mateusza Morawieckiego bezpieczeństwo

Grecja: władze ostrzegają przed wybuchami kolejnych pożarów. Polscy strażacy wciąż pomagają w walce z ogniem

- W Grecji setki strażaków walczą z dwoma dużymi pożarami lasów, które wybuchły w poniedziałek na południowy wschód i północny zachód od Aten - poinformowała grecka straż pożarna. Poza dwoma głównymi ogniskami, w Grecji płonie także kilka pomniejszych pożarów.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Grecja pożar Europa straż pożarna zagrożenie społeczeństwo pomoc

Jest akt oskarżenia przeciwko Marcie L. Chodzi m.in. o znieważanie policjantów i spowodowanie zagrożenia epidemicznego

- Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała na początku lipca do Sądu Okręgowego w Warszawie akt oskarżenia przeciwko Marcie L., Klementynie S. oraz Agnieszce C.-F. - poinformowała w piątek Aleksandra Skrzyniarz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Kobietom grozi do ośmiu lat więzienia.
Zobacz więcej na temat:  aborcja zagrożenie prokuratura strajki policja POLSKA społeczeństwo

Podejrzana przesyłka w ambasadzie Australii. Okazało się, że koperta wypełniona jest... folią bąbelkową

- Przesyłka, która wzbudziła podejrzenia pracowników ambasady Australii i spowodowała wezwanie na miejsce pirotechników i specjalistów z grupy ratownictwa chemicznego, okazała się kopertą wypełnioną kartkami papieru i folią bąbelkową - wynika z informacji przekazanych przez Państwową Straż Pożarną
Zobacz więcej na temat:  policja polska Australia POLSKA zagrożenie

Saryusz-Wolski: nie można mieć dużych oczekiwań w kontekście rozmów Putin-Biden

- Im silniejsza wschodnia flanka NATO, wschodnia flanka UE, poczynając od militariów po gospodarkę, infrastrukturę, Trójmorze, tym większa zdolność odpierania presji ze wschodu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski, komentując sytuację w regionie w odniesieniu do spotkania Putin-Biden.
Zobacz więcej na temat:  Europa Sygnały Dnia polityka NATO bezpieczeństwo zagrożenie Rosja USA Andrzej Duda Joe Biden Grzegorz Jankowski Władimir Putin

Soloch: flanka wschodnia NATO jest ważna dla USA

- Oczekujemy, że prezydent USA będzie pamiętał o krajach Europy Środkowej, w tym o Polsce, a może zwłaszcza o Polsce, na spotkaniu z Władimirem Putinem, które obędzie się jutro - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  Europa Sygnały Dnia Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego polityka NATO bezpieczeństwo zagrożenie Rosja USA Andrzej Duda Joe Biden

Najwyższy stopień zagrożenia pożarowego w lasach w 12 województwach. Instytut Badawczy Leśnictwa ostrzega

Na terenie 12 województw prognozowany jest trzeci - najwyższy stopień zagrożenia pożarowego w lasach - wynika z mapy opublikowanej na stronie Instytutu Badawczego Leśnictwa (IBL). Małe zagrożenie pożarowe prognozowane jest jedynie w centralnej części województwa mazowieckiego, śląskiego i podkarpackiego.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA POLSKA Lasy Państwowe zagrożenie pożar

"Wzmacnianie więzi transatlantyckiej". Szef BBN o głównych przesłaniach szczytu B-9

- Demonstrowanie przez państwa Bukaresztańskiej Dziewiątki poszukiwania dobrych rozwiązań dla bezpieczeństwa Sojuszu. W tym kontekście również wzmacnianie więzi transatlantyckiej, czyli więzi między Stanami Zjednoczonymi i Europą - tak o głównych celach szczytu B-9 mówił w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.
Zobacz więcej na temat:  Europa Rumunia Bukareszteńska dziewiątka Sygnały Dnia Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego polityka NATO bezpieczeństwo zagrożenie Rosja