X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zachodniopomorskie

Kolizja z udziałem marszałka woj. zachodniopomorskiego. Prokuratura rozpoczęła dochodzenie

Prokuratura wszczęła dochodzenie pod kątem narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - poinformowała w czwartek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie w sprawie zdarzenia drogowego, w którym brał udział marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
Zobacz więcej na temat:  wypadek samochód zachodniopomorskie Platforma Obywatelska prokuratura POLSKA społeczeństwo

Kilkaset interwencji straży po burzach i ulewach. Najwięcej w Zachodniopomorskiem

Wieczorem strażacy zanotowali w całym kraju ponad 300 zdarzeń związanych z pogodą - wynika z informacji rzecznika prasowego komendanta głównego PSP bryg. Krzysztofa Batorskiego. Najwięcej razy strażacy interweniowali w województwie zachodniopomorskim. Teraz burze przesuwają się na wschód - na Warmii i Mazurach oraz na Podlasiu obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie służby i bezpieczeństwo burze straż pożarna pogoda

Zajechanie i kolizja. Niebezpieczne zachowanie na drodze marszałka woj. zachodniopomorskiego

Do sieci trafiło nagranie z drogi ekspresowej S3. Na filmiku widać, jak czarna skoda wyprzedza tira, następnie wjeżdża przed pojazd i gwałtownie hamuje. Ciężarówka uderza w osobówkę, powodując kolizję. Okazało się, że za kierownicą skody siedział Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego (PO). Informację potwierdziła nam Gabriela Wiatr, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA drogi kierowcy zachodniopomorskie regiony Platforma Obywatelska

Fundusz Inwestycji Strategicznych. Szefernaker: prezentacja szczegółów na początku lipca

Przedstawiciele 48 zachodniopomorskim gmin popegeerowskich otrzymali dziś symboliczne czeki na dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. W Polskim Ładzie zapisany jest również program inwestycji strategicznych. 2 lipca w Szczecinie przedstawimy jego szczegóły – zapowiedział wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.
Zobacz więcej na temat:  inwestycje Polski Ład Paweł Szefernaker zachodniopomorskie