X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
zachodniopomorskie

ALERT POGODOWY "Jeśli nie musimy wychodzić, zostańmy w domu". Ostrzeżenie IMGW przed wichurami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla północy kraju. Na porywisty wiatr uważać powinni także kierowcy, bowiem spodziewane wichury mogą przewracać drzewa na jezdnię.
Zobacz więcej na temat:  regiony pomorskie pogoda IMGW alert pogodowy zachodniopomorskie kujawsko-pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie Radio kierowców bezpieczeństwo na drodze

Niepotrzebne materiały budowlane? Nie wyrzucaj! Oddaj!

Wystarczy jedno spojrzenie w kierunku którejkolwiek z wiat śmietnikowych, by przekonać się jak wiele wyrzucamy jedzenia, ubrań, książek i mebli. Wyjątkiem nie są materiały budowlane. W Kołobrzegu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ruszył projekt "Garść gipsu". Cel jest jeden – zebranie od mieszkańców niepotrzebnych materiałów budowlanych, które pozostały po remontach i przekazanie ich do potrzebujących.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Piotr Firan Kołobrzeg pomoc pomoc społeczna remont mieszkania remont domu remont zachodniopomorskie STYL ŻYCIA

"To był przełomowy moment". Marlena Maląg o utworzeniu funduszu solidarnościowego

Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg podkreśla, że wspieranie osób z niepełnosprawnością musi być obecne również w mniejszych ośrodkach. W Cedyni w Zachodniopomorskiem szefowa resortu uczestniczyła w uroczystości wręczenia promesy dotyczącej sfinansowania budowy gminnego centrum opiekuńczo-mieszkalnego.
Zobacz więcej na temat:  Marlena Maląg niepełnosprawni zachodniopomorskie GOSPODARKA POLSKA

Wichury w niemal całej Polsce. Są ofiary śmiertelne i ranni, 10 tys. interwencji PSP

Z powodu wichur Państwowa Straż Pożarna interweniowała już 10 tysięcy razy. Najwięcej pracy funkcjonariusze mają na terenie województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, gdzie przede wszystkim usuwają powalone drzewa i zabezpieczają uszkodzone dachy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony lubuskie dolnośląskie zachodniopomorskie straż pożarna strażak służby i bezpieczeństwo wiatr

Ewakuacja mieszkańców w Szczecinie. W jednym z budynków znaleziono niezidentyfikowany przedmiot

W centrum Szczecina pracownicy budowlani znaleźli niezidentyfikowany obiekt. Na miejscu pracują służby pirotechniczne. - Dla bezpieczeństwa zarządzono ewakuację mieszkańców dwóch klatek budynku - mówi Polskiemu Radiu 24 oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zachodniopomorskie Szczecin policja bezpieczeństwo

Zabójstwo 41-latka z Koszalina. Policja zatrzymała kobietę, która miała ugodzić go nożem w serce

Jak poinformowała rzecznik koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec, 48-letnia kobieta została zatrzymana w sprawie zabójstwa swojego 41-letniego partnera. Podejrzana była nietrzeźwa i miała zadać mężczyźnie jeden cios nożem w serce w mieszkaniu, które oboje zajmowali.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony zabójstwo policja policja polska zachodniopomorskie Koszalin areszt zatrzymanie służby i bezpieczeństwo

Kurhany i pochówek szkieletowy odkryte na Wzgórzu Wisielców w Wolinie

Kilka kurhanów i prawdopodobnie pozostałości specjalnej konstrukcji otaczającej jeden z nich, a także m.in. pochówek szkieletowy, odnaleźli badacze Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk na Wzgórzu Wisielców w Wolinie. Odkrycia na jednym z największych w północnej Europie wczesnośredniowiecznych cmentarzysk mogą pozwolić poznać zwyczaje związane z kultem zmarłych ówczesnych Wolinian.
Zobacz więcej na temat:  HISTORIA zachodniopomorskie archeologia NAUKA Wolin średniowiecze