X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
wybory samorządowe 2014

Dla kogo samorządy? "Wszystko może się zdarzyć"

- Nie wątpię w to, że PiS wygra wybory samorządowe, biorąc pod uwagę wyniki w całym kraju. To jednak nie oznacza, że ta partia będzie rządziła. Lokalnie bardzo ważne są zdolności koalicyjne - powiedział w Debacie Poranka Mirosław Skowron z "Super Expressu". W Polskim Radiu 24 o tym, która partia osiągnie najlepszy wynik w październikowym głosowaniu mówili również Tomasz Żołciak z "Dziennika Gazety Prawnej" i Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe 2018 wybory samorządowe 2014 koalicja obywatelska PiS Platforma Obywatelska PSL polityka

„Wybory nie mogą być organizowane przez tych, którzy są w nich wybierani”

- By wybory były uczciwe i nie sfałszowane, podstawową rzeczą - np. w wyborach samorządowych - jest to, by nie mogły być one organizowane przez tych, którzy są w nich wybierani. Tak niestety jest. Wójt na najniższym szczeblu jest odpowiedzialny za przebieg wyborów – powiedział w Polskim Radiu 24 Marcin Dybowski z Ruchu Kontroli Wyborów.
Zobacz więcej na temat:  wybory w Polsce wybory samorządowe 2014 ordynacja wyborcza Państwowa Komisja Wyborcza

Prezes PiS: naukowcy powinni zbadać wyniki wyborów

Jarosław Kaczyński zaproponował powołanie niezależnego zespołu naukowców, który miałby zweryfikować wyniki wyborów samorządowych. - Uważamy, że powołanie zespołu naukowców byłoby rzeczą w najwyższym stopniu pożądaną. Dzisiaj, kiedy wyniki wyborów już są, to co wiedzieliśmy przedtem na podstawie cząstkowych wyników, powinno być zbadane, możliwie metodami naukowymi - powiedział prezes PiS.
Zobacz więcej na temat:  Jarosław Kaczyński PiS polityka Prawo i Sprawiedliwość wybory samorządowe wybory samorządowe 2014