X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
umowa

Białoruś nie przyjmie migrantów z UE. Łukaszenka zawiesił umowę o readmisji

Aleksander Łukaszenka podpisał ustawę o zawieszeniu umowy między Białorusią a Unią Europejską o readmisji. Wcześniej krok ten zapowiedziano jako odpowiedź na "nieprzyjazne działania UE". Umowa zakłada m.in. że Białoruś będzie przyjmować z powrotem nielegalnych imigrantów, którzy z jej terytorium trafią do krajów unijnych.
Zobacz więcej na temat:  Europa Białoruś Unia Europejska Aleksander Łukaszenka imigranci w Europie migracja imigracja obcokrajowcy umowa ŚWIAT

Polska wspólnie z USA zbuduje elektrownię jądrową. W połowie 2022 r. poznamy szczegóły inwestycji

- Jest intencja stron, aby wybudować elektrownię jądrową według amerykańskiej technologii, co zostało potwierdzone umową, dającą nam 18 miesięcy na pogłębione prace. W połowie 2022 r. będą konkrety w sprawie budowy elektrowni - powiedział minister klimatu Michał Kurtyka.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA energetyka energia atomowa ministerstwo klimatu Stany Zjednoczone umowa

"Nowoczesna energetyka jest warunkiem konkurencyjności polskiej gospodarki". PKN Orlen zawarł ważne porozumienie

PKN Orlen podpisał porozumienie ze spółką GE Renewable Energy w zakresie inwestycji w morską energetykę wiatrową. Obecny na uroczystości wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin powiedział, że strategiczne partnerstwo obu firm pozwoli nie tylko na rozwój nowoczesnych technologii energetycznych, ale przyczyni się też do powstania nowych, atrakcyjnych miejsc pracy.
Zobacz więcej na temat:  PKN Orlen GOSPODARKA OZE Bałtyk Daniel Obajtek Jacek Sasin energetyka umowa

Będzie lepsza ochrona klientów przed nieuczciwymi praktykami sprzedawców. Rząd przyjął nowe regulacje

Rada Ministrów przyjęła kilka dokumentów. Jeden z nich to projekt ustawy, który przewiduje, że w grupie uczelni zawodowych (publicznych i niepublicznych) pojawi się nowa kategoria – "akademie praktyczne". Przyjęto też projekt ustawy zmieniający ustawę o funduszach inwestycyjnych oraz projekt dotyczący lepszej ochrony klientów przed nieuczciwymi praktykami sprzedawców.
Zobacz więcej na temat:  fundusze inwestycyjne umowa GOSPODARKA rząd pieniądze rynek oszustwo

Nastroje na Wyspach po brexicie. Dr Przemysław Biskup: dla Brytyjczyków to zamknięcie pewnego etapu

- Większość Brytyjczyków jest zadowolona z umowy z tego względu, że jest to zamknięcie pewnego etapu. Umowa broni podstawowych zasad współpracy gospodarczej - powiedział dr Przemysław Biskup z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Dodał przy tym, że jednak trudno mówić o entuzjazmie. 
Zobacz więcej na temat:  Brexit Wielka Brytania Unia Europejska handel umowa granica kontrola ŚWIAT Europa Polskie Radio 24