X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
twitter

"Trzaskowski weźmie udział w debacie w Kongresie USA". Poseł PO usuwa tweeta i blokuje internautów

"Rafał Trzaskowski weźmie udział w debacie w Kongresie USA. Do premiera i prezydenta Polski zaproszenie nie dotarło" - pisała niedawno na Twitterze Marta Wcisło z PO. Gdy okazało się, że prezydent Warszawy nigdzie nie poleci, poseł usunęła tweeta i zablokowała część użytkowników, którzy pytali ją o powody. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Kongres USA twitter

#MuremZaPolskimMundurem. Internauci dziękują służbom za obronę granicy

Na południe od Kuźnicy po białoruskiej stronie przy granicy z Polską przebywa duża grupa migrantów. Próbowali oni sforsować granice, niszcząc zabezpieczenia i atakując polskich funkcjonariuszy. Może być tam od kilkuset do kilku tysięcy osób. W ramach podziękowania służbom politycy, publicyści, a także zwykli internauci publikowali posty #MuremZaPolskimMundurem. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo bezpieczeństwo kryzys kryzys migracyjny migracja straż graniczna policja policja polska siły zbrojne twitter wojsko Wojsko Polskie

Pierwsze damy na granicy z Białorusią. Komentatorzy są bezlitośni

W sobotę przed siedzibę straży granicznej w Michałowie udały się Anna Komorowska i Jolanta Kwaśniewska, by domagać się dopuszczenia do nielegalnych imigrantów organizacji humanitarnych i pomocy medycznej. Wizyta pierwszych dam na granicy została szeroko skomentowana w internecie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka granica Białoruś media społecznościowe twitter media Anna Komorowska Jolanta Kwaśniewska

Poseł Nowoczesnej obraził dziennikarza. Zamiast przeprosin usunął swój wpis

Adam Szłapka nazwał dziennikarza Rafała Ziemkiewicza "faszystą" po tym, jak dziennikarz skomentował wypowiedź Wandy Traczyk-Stawskiej, która powiedziała, że wszyscy powstańcy chcą delegalizacji Marszu Niepodległości. Poseł Nowoczesnej nie przeprosił, tylko usunął swój wpis.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Adam Szłapka Rafał Ziemkiewicz Marsz Niepodległości Powstanie Warszawskie twitter

Siemoniak po roku przeprasza za oskarżenia pod adresem Bańki. Wpisu nie zobaczy jednak większość internautów

Polityk Platformy Obywatelskiej wyraził na Twitterze ubolewanie w związku ze swoim wpisem sprzed roku, w którym wysunął oskarżenia pod adresem byłego ministra sportu Witolda Bańki. Dla większości odbiorców wpis ten jest jednak niedostępny, ponieważ Tomasz Siemoniak zmienił ustawienia konta.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Witold Bańka Tomasz Siemoniak twitter Platforma Obywatelska

Europejski Trybunał Praw Człowieka nakazał Polsce dopuścić prawników do imigrantów. Fala komentarzy

Europejski Trybunał Praw Człowieka nakazał Polsce zapewnienie imigrantom kontaktu z prawnikami. W związku z tym do Usnarza Górnego udała się grupa prawników ze Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. Należy pamiętać, że od 2 września w przygranicznym pasie z Białorusią obowiązuje stan wyjątkowy, który wkrótce może zostać przedłużony o 60 dni. Decyzja ETPCz wywołała falę komentarzy na Twitterze.
Zobacz więcej na temat:  Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu Unia Europejska kryzys migracyjny imigracja granica Białoruś twitter służby i bezpieczeństwo POLSKA