X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
transport

Powstaną obwodnice Suchowoli i Sztabina. Pozwolą oddzielić ruch lokalny od tranzytowego

Suchowola i Sztabin zyskają obwodnice, które powstaną w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Inwestycje w ciągu drogi krajowej nr 8 o łącznej długości 19,3 km zostaną zrealizowane jako odcinki drogi klasy GP (droga główna ruchu przyspieszonego). Dziś Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpisała przetarg na obie inwestycje.
Zobacz więcej na temat:  drogi GDDKiA infrastruktura transport bezpieczeństwo bezpieczeństwo na drodze GOSPODARKA

Po medykach kierowcom pomagają terytorialsi. W Dover trwa operacja "Zumbach"

Medycy, którzy brali udział we wczorajszej akcji testowania kierowców w Dover są już w Warszawie - poinformował Centralny Szpital Kliniczny MSWiA. Wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk napisał natomiast na Twitterze, że terytorialsi rozpoczęli już działania w Wielkiej Brytanii w ramach operacji "Zumbach". Szef MON Mariusz Błaszczak napisał, że przeprowadzają testy na obecność koronawirusa i dostarczyli kierowcom żywność i napoje. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wielka Brytania Francja kierowcy transport koronawirus granica