X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
transport

Ustawa dot. e-hulajnóg zahamuje rozwój branży?

"Rzeczpospolita" w internetowym wydaniu pisze o obawach, jakie wywołuje opublikowany w zeszłym tygodniu projekt nowelizacji prawa drogowego, który ma uregulować m.in. kwestię korzystania z elektrycznych hulajnóg. Jak czytamy, eksperci alarmują, że nowe przepisy mogą być hamulcem rozwoju branży alternatywnych dla samochodu środków transportu, takich jak segwaye, hoverboardy czy trójkołowce.
Zobacz więcej na temat:  transport Rzeczpospolita

Rośnie polski rynek lotniczy. Więcej pasażerów, inwestycji

Rynek lotniczy w Polsce rośnie jak na drożdżach – rosnąca liczba pasażerów, obsługiwanych przez polskie lotniska, wymusza nowe inwestycje, tak na lotniskach regionalnych, jak i w dużych aglomeracjach. Przed nami Centralny Port Lotniczy, trwa rozbudowa lotnisk w Warszawie, Radomiu, w Katowicach pod kątem obsługi airbusów A320, w Gdańsku powstanie nowy pirs dla pasażerów.
Zobacz więcej na temat:  lotnictwo samoloty transport