X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
terroryzm

WYWIAD "Identyfikacja cudzoziemców jest kluczowa". Ekspert ds. terroryzmu o migrantach na wschodniej granicy

- Nikt nie da nam gwarancji, że wśród ludzi, którzy przybyli na granicę polsko-białoruską, nie ma osób powiązanych z kręgami przestępczymi czy terrorystycznymi. Dlatego też tak ważny jest cały proces identyfikacji cudzoziemców - powiedziała w rozmowie z PAP.PL specjalistka ds. terroryzmu i bezpieczeństwa kulturowego dr Magdalena El Ghamari z Collegium Civitas.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo granica kryzys na granicy Białoruś straż graniczna migracja imigranci w Europie terroryzm Bliski Wschód

Ocalały z zamachów w Paryżu: czujemy się bezradni wobec kolejnych ataków terrorystycznych

W rozmowie z Polskim Radiem Victor Rouart, który przeżył zamachy w Paryżu 13 listopada 2015 roku, mówił, że mimo wielu działań podjętych przez francuskie władze po zamachach w Paryżu w 2015 roku, Francja nie rozwiązała problemu terroryzmu. Tamtego dnia dżihadyści zabili w stolicy Francji 130 osób. Victor Rouart został ciężko ranny podczas ataku na salę koncertową Bataclan, gdzie zginęło najwięcej osób. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Francja zamachy terrorystyczne we Francji atak terrorystyczny terroryzm

Szósta rocznica zamachów terrorystycznych w Paryżu. Francuskie władze oddadzą hołd ofiarom

W Paryżu odbędą się obchody szóstej rocznicy zamachów przeprowadzonych przez dżihadystów z Państwa Islamskiego. Francuskie władze oddadzą hołd ofiarom w miejscach, w których zamachowcy dokonali zbrodni. W obchodach weźmie udział francuski premier Jean Castex, mer Paryża Anne Hidalgo oraz członkowie rządu i rodziny ofiar.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Francja Paryż zamach ISIS terroryzm Państwo Islamskie