X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
telewizja publiczna

"Każdy powinien płacić abonament RTV"

Każdy, kto kupił usługę dostępu do TV, ma urządzenie zdolne do jego odbioru, powinien płacić abonament. Jeżeli tego nie robił, dzięki nowym regulacjom, będzie mógł skorzystać z abolicji. – Zależy nam, żeby ludzie z czystym kontem mogli finansować publiczne radio i telewizję, nasze publiczne dobro – powiedział gość Polskiego Radia 24 Paweł Lewandowski, wiceminister kultury, odpowiedzialny za ustawę abonamentową.
Zobacz więcej na temat:  abonament rtv Polskie Radio telewizja publiczna Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rada Mediów Narodowych POLSKA

Festiwalu w Opolu nie będzie. Miasto wypowiedziało umowę TVP

Miasto Opole wypowiada umowę TVP dotyczącą organizacji 54 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - poinformował w poniedziałek prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski. Rano, na polecenie władz miasta, właściciel amfiteatru, w którym miał się odbyć festiwal, nie wpuścił na jego teren ekip technicznych TVP, które miały rozpocząć budowę sceny pod imprezę planowaną na 9 czerwca. O sprawie w Debacie Dnia rozmawiali Mateusz Baczyński (Onet.pl) i Karol Gac (DoRzeczy.pl).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Opole piosenka TVP telewizja publiczna Rada Mediów Narodowych Jacek Kurski

Biełsat do likwidacji? "To nasza największa soft power"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zamierza obciąć dotacje dla białoruskojęzycznej telewizji Biełsat z 17 do 5 mln zł. Jak stwierdziła szefowa tej telewizji, Agnieszka Romaszewska, oznacza to de facto koniec nadawanej z Polski stacji. Gościem programu Spojrzenie na Wschód był także Juliusza Sabak z Defence24.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Białoruś Biełsat Agnieszka Romaszewska telewizja telewizja publiczna Maria Przełomiec Rosja Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Ciemna strona futbolu w "Magazynie śledczym Anity Gargas"

Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak osobiście wpływali na transfery zawodników sportowych. W jaki sposób? Do jakiego stopnia SB i specjalne służby wojskowe PRL kontrolowały kariery poszczególnych piłkarzy? Kto pilnował zawodników na wyjazdach i dlaczego jeden z nich omal nie został postrzelony w czasie mistrzostw świata w 1986 r.? - to temat kolejnego odcinka "Magazynu śledczego Anity Gargas".
Zobacz więcej na temat:  Anita Gargas telewizja publiczna TVP

Jak poprawić ściągalności abonamentu RTV?

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych – Krzysztof Czabański – zapowiedział, że najpóźniej w listopadzie do Sejmu trafi nowelizacja ustawy abonamentowej. W Polskim Radiu 24 o problemach dotyczących ściągalności opłat mówiła dr Marta Jas-Koziarkiewicz, medioznawczyni z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  abonament abonament rtv Krzysztof Czabański media publiczne Rada Mediów Narodowych telewizja telewizja publiczna