X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
szczepionka

"Najlepiej gdybyśmy zaszczepili 70 proc. populacji". Ekspert o pandemii COVID-19

- Dla kontroli pandemii najlepiej, gdybyśmy w ciągu roku zaszczepili około 70 proc. populacji, ale logistycznie jest to niemożliwe, dlatego niezbędne jest wprowadzenie priorytetów wśród grup społecznych - powiedział dr hab. Piotr Rzymski z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce COVID-19 pandemia szczepionka szczepienia wirus choroba zdrowie społeczeństwo

"Powinna być własnością wszystkich". Papież Franciszek o szczepionce przeciw koronawirusowi

Papież Franciszek powiedział, że szczepionka na koronawirusa powinna być własnością ludzkości, a nie kraju czy laboratorium, w którym zostanie wynaleziona. Portal "Vatican News" zamieścił omówienie wywiadu, którego Franciszek udzielił hiszpańskiej edycji tygodnika "Il Mio Papa" - "Mój Papież".
Zobacz więcej na temat:  szczepionka papież Franciszek Watykan COVID-19 koronawirus pandemia ŚWIAT Europa

Wicerzecznik PiS o pandemii: dodatkowe obostrzenia mogą być wprowadzone regionalnie

- Sytuacja jest pod kontrolą w tym momencie, ale mamy do czynienia z pandemią, to wciąż jest żywioł, którego nie znamy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Państwo jest przygotowane "na tyle, na ile jest to możliwe", jest 8 tys. łóżek w szpitalach dla pacjentów chorych na COVID-19 - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Koronawirus w Polsce zdrowie epidemia szczepionka Radosław Fogiel COVID-19

Papież Franciszek o szczepionkach na COVID-19: najbiedniejsi i najsłabsi powinni mieć pierwszeństwo

- Najbiedniejsi i najsłabsi powinni jako pierwsi otrzymać szczepionki na COVID-19 - stwierdził w ONZ papież Franciszek. W nagranym w Watykanie i odtworzonym w trakcie szczytu ONZ przemówieniu papież podkreślił, że "pandemia pokazała konieczność zadbania o sprawiedliwe systemy ochrony zdrowia na świecie".
Zobacz więcej na temat:  COVID-19 koronawirus pandemia szczepionka papież Franciszek ŚWIAT