X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
święta

"Zostańmy w domu na Wielkanoc". Świąteczne życzenia premiera i apel do Polaków

- Proszę wszystkich Polaków: zostańmy w domu na święta. Tylko tak możemy sprawić, że za rok wszyscy będziemy mogli się spotkać cali i zdrowi - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, kierując w sobotę życzenia w związku ze Świętem Zmartwychwstania Pańskiego. - Wierzę, że ta trudna Wielkanoc okaże się wielkim świętem nadziei - mówił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wielkanoc święta Mateusz Morawiecki premier

"Niech to zwycięstwo życia nad śmiercią będzie drogowskazem". Piotr Gliński złożył życzenia

- W tegoroczne Święta Wielkanocne musimy pozostać w domach i spędzić ten czas w gronie najbliższej rodziny - powiedział minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Wicepremier życzy wszystkim Polakom, by ten świąteczny okres był symbolem "zwycięstwa życia nad śmiercią i drogowskazem na przyszłość".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Piotr Gliński Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Wielkanoc święta

Błogosławieństwo pokarmów w domach. Inicjatywa #Święconka

- Z powodu ograniczeń związanych z epidemią, wyjątkowo w tym roku obrzęd poświęcenia pokarmów w kościołach zastąpiony jest ich błogosławieństwem w domach w Niedzielę Wielkanocną. Zachęcam do publikacji w mediach społecznościowych zdjęć tradycyjnych koszyczków wielkanocnych z hasztagiem #Święconka – powiedział rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wielkanoc Episkopat Polski Kościół katolicki święta

Ks. Bogdan Bartołd o katastrofie smoleńskiej: ofiara tych ludzi zaczęła owocować

- Trzeba zaznaczyć, w jakim celu i dlaczego akurat w tym czasie ci ludzie lecieli do Smoleńska. Przecież oni lecieli w oficjalnej delegacji całego polskiego społeczeństwa po to, by złożyć hołd naszym bohaterom - powiedział w Polskim Radiu 24 ks. Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA święta Kościół katolicki Kościół Jezus Chrystus Bogdan Bartołd katastrofa smoleńska Lech Kaczyński aktualności katolickie

"Musimy szukać kogoś, na kim możemy się oprzeć". Ks. Bogdan Bartołd o świętach wielkanocnych

- To trudny czas dla kapłanów. Kocham ludzi i serce mi się raduje, gdy widzę pełen kościół. W Wielki Czwartek katedra była pusta. To niesamowite doświadczenie - powiedział w Polskim Radiu 24 ks. Bogdan Bartołd, proboszcz parafii archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wielkanoc święta chrześcijaństwo wiara Kościół katolicki Kościół Jezus Chrystus Bogdan Bartołd Adrian Klarenbach

Bp R. Markowski: wiara jest niezależna od wszelkich okoliczności

– Niezależnie w jakim okresie czasu jesteśmy i co nas dotyka, wiara to przeżywanie każdego dnia tego samego, czyli zaufania do Chrystusa – mówił w Trójce biskup pomocniczy warszawski Rafał Markowski o tym, jak, mimo panującej epidemii, praktykować wiarę i przeżyć duchowo wielkanocny czas.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo Koronawirus w Polsce epidemia kwarantanna Wielkanoc święta Marcin Pośpiech wiara