X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
straż pożarna

"Nie patent czyni z człowieka żeglarza". Podsumowanie sezonu wodnego

​Pogoda się zmienia, a i koniec lata zbliża się wielkimi krokami. To oznacza koniec sezonu kąpielowego, który praktycznie już się zakończył, a za moment również i żeglarskiego. Ten sezon rozpoczął się późno, bo w kwietniu i maju temperatury nie zachęcały do spędzania wolnych chwil na wodzie. Ale już pod koniec wiosny i przez całe lato słońca i wiatru w żagle nie brakowało.
Zobacz więcej na temat:  żeglarstwo woda pływanie WOPR straż pożarna Patryk Kuniszewicz

REPORTAŻ "Anioły Floriana" gaszą pożary. Zawody strażackie dla osób niepełnosprawnych

W miejscowości Grochowa pod Warszawą odbyły się pożarnicze zawody "Aniołów Floriana", w których wzięły udział osoby niepełnosprawne. - To świetna zabawa, ale też nauka, zarówno dla strażaków, jak i dla naszych podopiecznych - mówi w reportażu portalu PolskieRadio24.pl pomysłodawca wydarzenia Tomasz Staniszewski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA niepełnosprawni straż pożarna zespół downa społeczeństwo

Pracowity dzień śląskich strażaków. Ponad pół tysiąca interwencji w związku z opadami

"Od godz. 7.30 do 22 straż pożarna na terenie woj. śląskiego interweniowała 511 razy" - przekazała rzecznik śląskiej straży pożarnej młodsza brygadier Aneta Gołębiowska. Najwięcej interwencji strażacy mieli w Będzinie (88), Mysłowicach (40), powiecie żywieckim (36), gliwickim (33), Sosnowcu (32) i powiecie bielskim (32)
Zobacz więcej na temat:  straż pożarna regiony śląskie POLSKA

Wybuch gazu w domu jednorodzinnym w Toruniu. Strażacy przeszukują gruzowisko

Strażacy ze specjalistycznych grup poszukiwawczo-ratowniczych z Gdańska i Chełmży cały czas sprawdzają gruzowisko powstałe po zawaleniu się domu jednorodzinnego w Toruniu wskutek wybuchu - poinformował oficer prasowy KM PSP kpt. Przemysław Baniecki. Sąsiedzi mówią o ogromnym strachu po eksplozji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony kujawsko-pomorskie Toruń służby i bezpieczeństwo straż pożarna wybuch gazu gaz pożar

W wyniku wybuchu zawalił się budynek w Toruniu. Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej

Potężna eksplozja spowodowała zawalenie się budynku w Toruniu. Na tę chwilę nie ma informacji o ofiarach. - Na miejscu pracuje 17 zastępów straży pożarnej w tym Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. Wykorzystywany jest także specjalistyczny sprzęt poszukiwawczy - powiedział nam mł. bryg. Arkadiusz Piętak, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Zobacz więcej na temat:  wypadek wybuch Toruń katastrofa budowlana straż pożarna POLSKA regiony