X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
straż graniczna

Tysiące funkcjonariuszy zabezpiecza granicę. "Skala migracji zależna jest tylko od strony białoruskiej"

- 7 tys. funkcjonariuszy SG, żołnierzy, policjantów i innych służb mundurowych zabezpiecza odcinek granicy z Białorusią - poinformował komendant Podlaskiego Oddziału SG płk Andrzej Jakubaszek. Przyznał, że nie da się zabezpieczyć granicy w taki sposób, by w stu procentach uniemożliwić jej nielegalne przekroczenie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż graniczna granica uchodźcy służby i bezpieczeństwo

Śląskie: zatrzymanie na lotnisku. Podróżni złamali zasady kwarantanny

Pięcioro pasażerów, którzy stawili się do odprawy granicznej w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, nie odbyło zaplanowanych podróży, bo złamali zasady kwarantanny, nałożonej przez sanepid. Zapłacili też mandaty i czeka ich składanie wyjaśnień w inspekcji sanitarnej i na policji.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony służby i bezpieczeństwo straż graniczna pandemia kwarantanna COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce mandat Sanepid policja policja polska śląskie Katowice

Karol Gac: część polskich polityków i mediów podtrzymuje rosyjską i białoruską propagandę

- Sytuacja jest zero-jedynkowa. Albo umawiamy się, że granice państwa istnieją i one powinny być szczelne, a do przejścia przez granicę służą przejścia graniczne, albo też uznajemy, że tych granic po prostu nie ma - mówił w Polskim Radiu 24 szef portalu DoRzeczy.pl Karol Gac, odnosząc się do manifestacji solidarności z imigrantami.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Mateusz Morawiecki granica Białoruś służby i bezpieczeństwo straż graniczna imigranci w Europie migracja

SONDAŻ Czy Polska wygra z Łukaszenką w kwestii uszczelnienia granicy? Jest sondaż

Od kilku miesięcy trwa walka o szczelność granicy z Białorusią. Reżim Aleksandra Łukaszenki przywozi pod naszą granicę wielu migrantów, którzy chcą się dostać na teren Unii Europejskiej. Portal wPolityce.pl przeprowadził sondaż, w którym Polacy odpowiadali na pytanie, czy wygramy to starcie z Białorusią.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie Białoruś konflikty międzynarodowe straż graniczna sondaż POLSKA społeczeństwo

Filip Kaczyński o budowie muru na granicy: powstanie tam cała nowoczesna infrastruktura

- Trzeba mówić wyraźnie o tym, że na granicy nie powstanie tylko mur, ale cała konstrukcja, która będzie miała wszystkie systemy bezpieczeństwa. To bardzo nowoczesna inwestycja, która będzie mogła skutecznie zabezpieczyć naszą granicę - podkreślił w Polskim Radiu 24 Filip Kaczyński z Prawa i Sprawiedliwości. Gośćmi "Sztuki słuchania" byli także Norbert Kaczmarczyk (Solidarna Polska), Marek Sawicki (PSL) i Marek Rutka (Lewica).
Zobacz więcej na temat:  granica bezpieczeństwo budowa imigranci w Europie Sejm straż graniczna POLSKA polityka Polskie Radio 24

Gen. Radomski o działaniach wojska na granicy z Białorusią: zagrożenie wzrasta, więc zwiększamy liczbę żołnierzy

- Na początku przy granicy było kilkuset żołnierzy, niestety zagrożenie cały czas wzrasta i dzisiaj jest to około trzech tysięcy wojskowych naszej dywizji. Tworzymy tzw. pierwszą linię - powiedział w Polskim Radiu 24 gen. Krzysztof Radomski, dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.
Zobacz więcej na temat:  granica imigranci w Europie Białoruś straż graniczna Wojsko Polskie POLSKA służby i bezpieczeństwo Polskie Radio 24