X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
stosunki polsko-czeskie

Coraz bliżej porozumienia? Anna Moskwa: rozmowy ws. Turowa owocne i konstruktywne

Treść rozmów minister klimatu i środowiska Anny Moskwy i jej czeskiej odpowiedniczki Anny Hubaczkowej pozostanie poufna do pełnego rozwiązania sporu w sprawie kopalni Turów - poinformowano na konferencji prasowej. Polska polityk podkreśliła, że podczas spotkania z przedstawicielką rządu w Pradze dokonano "końcowych ustaleń".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA stosunki polsko-czeskie Czechy kopalnia Turów energetyka dolnośląskie

Wiceminister klimatu i środowiska w TSUE: zarzuty Czech ws. Turowa bezzasadne

Polska odpiera zarzuty Czech w sprawie przedłużenia koncesji na wydobycie węgla brunatnego w kopalni w Turowie. Wiceminister klimatu i środowiska Piotr Dziadzio odrzucił zarówno argumenty dotyczące braku odpowiednich konsultacji społecznych i wpływu na środowisko jak i zarzuty o wpływ Turowa na poziom wód.
Zobacz więcej na temat:  energetyka stosunki polsko-czeskie ŚWIAT Europa Unia Europejska POLSKA Czechy

"Kara dla Polski nie rozwiązuje problemów". Czeski samorząd zwróci się do KE o utworzenie funduszu ws. Turowa

Samorząd kraju libereckiego w Czechach zwróci się do Komisji Europejskiej o utworzenie specjalnego funduszu. Za jego pośrednictwem kary płacone przez Polskę w związku z Turowem miałyby być przeznaczane na ochronę środowiska i minimalizację skutków wydobycia w polskiej kopalni.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Komisja Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE Czechy stosunki polsko-czeskie Praga środowisko ochrona środowiska

wPolityce.pl o kulisach negocjacji ws. Turowa. "Uznali, że mogą żądać, czego chcą"

Portal wPolityce.pl pisze o swoich ustaleniach ws. polsko-czeskiego sporu o Kopalnię Turów. Cytowana jest "osoba obserwująca negocjacje", która twierdzi, że strona polska "chwilami miała wrażenie", iż przedstawiciele Czech "uznali, że to dobra okazja, by za polskie pieniądze załatwić wszystkie lokalne problemy, a nawet wybrukować złotem przygraniczne wsie i miasteczka".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd Mateusza Morawieckiego Czechy energetyka polityka stosunki polsko-czeskie