X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
statystyka

Pandemia Covid-19 i życie religijne Polaków

Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego przygotował raport, który pokazuje, jak pandemia wpływa na życie religijne Polaków oraz funkcjonowanie Kościoła w naszym kraju. - Epidemia ograniczyła możliwość działalności duszpasterskiej i sprawowania sakramentów - mówi w Programie 1 Polskiego Radia ks. dr Wojciech Sadłoń, dyrektor ISKK. Jak bardzo?
Zobacz więcej na temat:  Karolina Rożej religia Kościół katolicki statystyka koronawirus Koronawirus w Polsce

Historia ukryta w liczbach. "Mieszkańcy Leszna po 1945 roku w statystykach"

Archiwum Państwowe w Lesznie przygotowało prezentację zatytułowaną "Mieszkańcy Leszna po 1945 roku w statystykach", zawierającą zestawienie wszystkich powojennych spisów powszechnych dotyczących tego miasta. Jak można się przekonać, za tymi dokumentami i widocznymi na nich za tymi cyframi kryje się demograficzny i socjologiczny obraz Leszna.
Zobacz więcej na temat:  Mateusz Drozda Trójka Narodowy Spis Powszechny Leszno wielkopolskie historia Polski statystyka Jacek Marciniak społeczeństwo

Ostatni moment na spisanie się. GUS przypomina: udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy

Czwartek to ostatni dzień na spisanie się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Spisać będzie można się do godz. 23:59. Wybrane punkty spisowe będą działać tego dania do północy. GUS przypomina, że zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w spisie jest obowiązkowy. Za jego niewypełnienie przewidziana jest kara grzywny w wysokości do 5 tys. zł.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Główny Urząd Statystyczny POLSKA Narodowy Spis Powszechny społeczeństwo statystyka