X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
stan nadzwyczajny

Tomasz Sakiewicz: polska opozycja swoimi działaniami wpisuje się w plan Putina

- Polska opozycja doskonale się w ten plan wpisuje, niezależnie od tego, czy ktoś wprost dogadywał się z Putinem, czy robi to dlatego, że zgaduje jego intencje, nie mając z nim kontaktu, czy robi to z głupoty - co jest najczęstszą przyczyną takich działań - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz. 
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Polskie Radio 24 PiS granica Białoruś kryzys migracyjny stan nadzwyczajny opozycja Aleksander Łukaszenka Unia Europejska

"Rzecz zasadna ze względu na niezmienne cele Łukaszenki". Prof. Kik o uszczelnieniu granicy z Białorusią

- Niezależnie od tego, że jestem głęboko wstrząśnięty tym, co dzieje się na granicy i nie zgadzam się z takim postępowaniem, to racjonalnie rzecz ujmując, widzę potrzebę stworzenia czegoś, co być może doprowadzi z czasem do zniechęcenia tego potoku migrantów kierowanych przez służby Łukaszenki na polską granicę - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Kazimierz Kik, politolog.        
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Polskie Radio 24 PiS granica Białoruś kryzys migracyjny stan nadzwyczajny opozycja Aleksander Łukaszenka Unia Europejska

Rzońca o dofinansowaniu systemu ochrony granicy z Białorusią: Unia nie będzie szczędziła środków

- Szanse są i Unia Europejska nie będzie szczędzić środków. Tym bardziej, że jak słyszymy w Brukseli - postawa polskiego rządu jest dobrze widziana w tym aspekcie - mówił w Polskim Radiu 24 Bogdan Rzońca, europoseł PiS.  
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Polskie Radio 24 PiS granica Białoruś kryzys migracyjny stan nadzwyczajny opozycja Aleksander Łukaszenka Unia Europejska Magdalena Złotnicka

Rzymkowski o polskiej opozycji: swoimi działaniami wpisuje się w strategię Łukaszenki

- Opozycja i niektóre media wpisują się w wojnę informacyjną, która jest elementem wojny hybrydowej prowadzonej przez Łukaszenkę przeciwko Polsce - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Rzymkowski (wiceminister edukacji i nauki). 
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Polskie Radio 24 PiS granica Białoruś kryzys migracyjny stan nadzwyczajny opozycja Platforma Obywatelska Aleksander Łukaszenka

"Opozycja mówiła głosem Putina i Łukaszenki". Bogdan Rzońca o głosowaniu ws. stanu wyjątkowego

- Kiedy byłem osiem lat w Sejmie, takich sytuacji nie było, żeby znaczna część posłów, w tym wypadku opozycji z Lewicy i PO, mówiła w polskim parlamencie głosem Putina i głosem Łukaszenki - obcych środowisk bardzo dobrze nam znanych z dramatycznej historii - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Bogdan Rzońca, eurodeputowany PiS. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica Białoruś kryzys migracyjny stan nadzwyczajny PiS opozycja polityka

Przedłużenie stanu wyjątkowego na wschodniej granicy. Jest decyzja Sejmu

Stan wyjątkowy w pasie przygranicznym z Białorusią został przedłużony o 60 dni. Podczas wieczornego głosowania posłowie poparli wniosek w tej sprawie, który do Sejmu skierował prezydent Andrzej Duda. Wcześniej o przedłużenie stanu wyjątkowego do prezydenta zaapelował rząd. Za przyjęciem wniosku o przedłużenie stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 wstrzymało się od głosu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Białoruś granica Sejm stan nadzwyczajny

"Wszyscy muszą być w Europie traktowani równo". Waldemar Andzel o relacjach Polski z UE

- Trudno zrozumieć dlaczego kraje są różnie traktowane. Czy to pokazuje, że mamy być traktowani jako ludzie drugiej lub trzeciej kategorii w Europie? My się na to nie będziemy nigdy zgadzali. Wszyscy muszą być w Europie traktowani równo - powiedział w audycji "W samo południe" na antenie Programu 1 Polskiego Radia Waldemar Andzel z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość stan nadzwyczajny Białoruś reżim granica imigranci w Europie służby i bezpieczeństwo Magdalena Ogórek

Kryzys na granicy. Kamil Basaj: białoruskie prowokacje należy rozpatrywać z dwóch perspektyw

- Pierwsza to jest perspektywa potencjalnych prowokacji, które mogą następować w terenie przy użyciu osób ubranych w mundury białoruskich pograniczników, a drugim elementem jest kontekst informacyjny, czyli ten, który potocznie nazywamy walką informacyjną - mówił w Polskim Radiu 24 Kamil Basaj (Info Ops).
Zobacz więcej na temat:  Białoruś ŚWIAT Europa bezpieczeństwo stan nadzwyczajny wojsko służby i bezpieczeństwo straż graniczna służby specjalne

Tomasz Sakiewicz o konferencji MSWiA: pojawiły się tam naprawdę istotne informacje

- Na przykład to, że ok 1/4 imigrantów mieszkało w Rosji i miało kontakt z rosyjskimi służbami - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska"). Gośćmi audycji byli także Agaton Koziński ("Wszystko co najważniejsze") i Tomasz Pietryga ("Rzeczpospolita").
Zobacz więcej na temat:  MSWiA POLSKA Polskie Radio 24 uchodźcy polityka stan nadzwyczajny służby specjalne bezpieczeństwo