X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaże

Komentarz Dnia: sondaże, Konfederacja, obrażanie wyborców PiS, kampania

Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny") i Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna"). Publicyści dyskutowali m.in. o ostatnich sondażach przed niedzielnymi wyborami parlamentarnymi, a także o Konfederacji, obrażaniu wyborców Prawa i Sprawiedliwości oraz kończącej się kampanii wyborczej.
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz sondaże Prawo i Sprawiedliwość Henryk Szrubarz miłosz manasterski Bogumił Łoziński polityka Wybory parlamentarne 2019

Sondaż: PiS ma największy "zapas" wśród niezdecydowanych

41,7 proc. głosów na Prawo i Sprawiedliwość, 22 proc. na Koalicję Obywatelską, 13,4 proc. dla Lewicy, 6 proc. dla Koalicji Polskiej (PSL i Kukiz'15) - to wyniki sondażu IBRiS przygotowanego dla piątkowej "Rzeczpospolitej". Pod progiem znalazła się Konfederacja z poparciem 4,3 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaże sondaż Wybory parlamentarne 2019 Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska PSL-Koalicja Polska Konfederacja

PiS z samodzielną większością. Ogromna przewaga nad PO-KO w sondażach

Poparcie dla PiS na poziomie 48,3 proc., dla KO 27,7 proc., dla SLD 12,4 proc. oraz dla PSL 6,5 proc. - to wyniki sondażu, który opublikował dziennik "Polska Times". Także w sondażu pracowni Kantar dla "Gazety Wyborczej", Gazeta.pl i TOK FM PiS zdecydowanie wyprzedza konkurencyjne ugrupowania.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory w Polsce sondaże Prawo i Sprawiedliwość koalicja obywatelska SLD PSL-Koalicja Polska Konfederacja

Jeśli nie D. Tusk, to kto? Sondaż o kandydatach opozycji na prezydenta

"Kto powinien być kandydatem opozycji na prezydenta, jeśli Donald Tusk nie zdecyduje się na wystawienie swojej kandydatury?" - takie pytanie zadała respondentom pracownia Social Changes. Wyniki sondażu, który opublikował portal wPolityce.pl, mogą zaskakiwać.
Zobacz więcej na temat:  sondaż sondaże Donald Tusk Robert Biedroń Paweł Kukiz Małgorzata Kidawa-Błońska koalicja obywatelska Platforma Obywatelska opozycja polityka

Joanna Lichocka: nie da się zmieniać systemu III RP z jego twórcami

- Nie da się walczyć z układem w koalicji z partiami układu. Proszę nie dać się zwieść, że uda się kontynuować dobrą zmianę z politykami, którzy wcześniej wyznawali filozofię taniej siły roboczej, pracy aż do śmierci i sprzeniewierzania się własnym obietnicom wyborczym - mówiła w Polskim Radiu 24 posłanka PiS Joanna Lichocka.
Zobacz więcej na temat:  wybory w Polsce Wybory parlamentarne 2019 PiS POLSKA polityka sondaże sondaż

Wybory 2019. Komu sprzyja wyższa frekwencja?

- Cechą charakterystyczną tych wyborów jest coraz słabsza polaryzacja. Kończy się to, co nakręcało politykę, wojna polsko-polska. W tych kategoriach obecna kampania jest najnudniejszą i najsłabszą, bo najmniej spolaryzowaną. Konia z rzędem temu, kto potrafi wymienić jaki jest jej motyw przewodni - mówił Agaton Koziński (Polska The Times). Gośćmi "Debaty poranka" byli również Łukasz Warzecha (Do Rzeczy/PR24) i Piotr Gursztyn (TVP). 
Zobacz więcej na temat:  wybory w Polsce sondaże sondaż PiS Lewica Razem Wybory parlamentarne 2019 koalicja obywatelska Stanisław Janecki