X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
sondaże

SONDAŻ Andrzej Duda wygrywa pierwszą i drugą turę wyborów. Najnowszy sondaż prezydencki

Andrzej Duda wygrywa zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze wyborów – wynika z najnowszego sondażu pracowni Estymator dla DoRzeczy.pl. W pierwszej turze Andrzej Duda zdobywa 42,7 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 28,4 proc. Wynik w drugiej turze to analogicznie - 50,6 proc. i 49,4 proc. - wynika z sondażu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Szymon Hołownia sondaże

SONDAŻ Andrzej Duda wygrywa w sondażu dla "Faktów" TVN. Spadek poparcia dla Trzaskowskiego

40 proc. badanych zamierza w I turze wyborów zagłosować na Andrzeja Dudę, 27 proc. na Rafała Trzaskowskiego, a 13 proc. na Szymona Hołownię; gdyby w II turze znaleźli się Duda i Trzaskowski otrzymaliby odpowiednio 47 i 45 proc. głosów - wynika z sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaże polityka Andrzej Duda Rafał Trzaskowski opozycja wybory prezydenckie 2020 Szymon Hołownia

Prof. Zaleśny o sondażach wyborczych: na ostateczny głos ma wpływ wiele czynników

- Próba badawcza nie zawsze jest reprezentatywna. Cześć badanych odmawia wzięcia udziału w sondażu i mimo to, na tej podstawie, konstruuje się przepowiednię. Te przepowiednie nie są precyzyjne, znaczna ich część może wprowadzać w błąd - powiedział prof. Jacek Zaleśny, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce sondaże sondaż Andrzej Duda Rafał Trzaskowski

SONDAŻ Znaczna przewaga Andrzeja Dudy w pierwszej turze. Najnowszy sondaż prezydencki

38 proc. uczestników czerwcowego badania preferencji wyborczych Polaków, przeprowadzonego przez Kantar, oddałoby głos w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę. Kandydat KO Rafał Trzaskowski otrzymałby 27 proc. głosów, a niezależny kandydat Szymon Hołownia mógłby liczyć na 8 proc. poparcia.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 polityka sondaż sondaże Andrzej Duda Rafał Trzaskowski POLSKA

"Walczy o to, by w II turze pojawili się nowi wyborcy". Prof. Sowiński o Trzaskowskim

- Rafał Trzaskowski prowadzi ciekawą kampanię bo z jednej strony mobilizuje elektorat liberalny, a z drugiej, puszcza oko do wyborców umiarkowanie konserwatywnych - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Sławomir Sowiński, politolog z UKSW. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 wybory prezydenckie 2020 kampania wyborcza polityka sondaże Rafał Trzaskowski Andrzej Duda PiS zjednoczona prawica Platforma Obywatelska

"Komentarz dnia": Karta Rodziny, sondaż CBOS

Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Agaton Koziński ("Polska Times") i Bogumił Łoziński ("Gość Niedzielny"). Publicyści mówili o podpisanej dzisiaj przez prezydenta Andrzeja Dudę deklaracji "Karta rodziny" oraz o sondażu CBOS pokazującym poparcie dla kandydatów w wyborach prezydenckich. 
Zobacz więcej na temat:  Nasz komentarz wybory prezydenckie 2020 Rafał Trzaskowski Andrzej Duda sondaże Bogumił Łoziński Agaton Koziński Piotr Gociek

SONDAŻ Andrzej Duda bliski zwycięstwa w pierwszej turze. Najnowszy sondaż CBOS

84 proc. badanych deklaruje udział w wyborach prezydenckich. Spośród nich 49 proc. oddałoby głos na prezydenta Andrzeja Dudę, 16 proc. na kandydata KO Rafała Trzaskowskiego, a 11 proc. na Szymona Hołownię - wynika z najnowszego sondażu CBOS, przeprowadzonego na przełomie maja i czerwca.
Zobacz więcej na temat:  wybory prezydenckie 2020 wybory prezydenckie polityka CBOS sondaże socjologia społeczeństwo badanie Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Szymon Hołownia Władysław Kosiniak-Kamysz POLSKA sondaż

Andrzej Duda zdecydowanie prowadzi w nowym sondażu. Pozostali kandydaci daleko w tyle

Na ubiegającego się o reelekcje prezydenta Andrzeja Dudę chce głosować 42,7 proc. badanych; na kandydata KO Rafała Trzaskowskiego 26,6 proc. - wynika z sondażu IBRiS dla Wirtualnej Polski. Trzecie miejsca na podium z wynikiem 7,7 proc. poparcia uzyskał Szymon Hołownia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie 2020 Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Szymon Hołownia Robert Biedroń Władysław Kosiniak-Kamysz Krzysztof Bosak sondaże

SONDAŻ Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w drugiej turze. Nowy sondaż

Andrzej Duda wygra w drugiej turze z Rafałem Trzaskowskim - wynika z sondażu Estymatora dla portalu DoRzeczy.pl. W pierwszej turze obecny prezydent RP otrzymałby 43,1 proc. poparcia, a prezydent Warszawy 25,3 proc. a w drugiej byłoby 51,1 proc. do 48,9 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 sondaż sondaże Władysław Kosiniak-Kamysz Szymon Hołownia Krzysztof Bosak Robert Biedroń