X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaże

Sondaż poparcia dla partii politycznych. Dr Żukowski wskazuje na wyzwania dla opozycji

Poparcie dla Zjednoczonej Prawicy jest stabilne, ale gorsze niż w okresie sukcesów wyborczych w 2019 roku. Z kolei rozkład sił na opozycji pozwalałaby jej osiągnąć potencjalną większość, ale przy współpracy z Konfederacją, z którą PO czy Lewica ma bardzo złe relacje - ocenił na antenie Polskiego Radia 24 socjolog dr Tomasz Żukowski z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Tomasz Żukowski polityka sondaże Sejm zjednoczona prawica opozycja

"Szanse Zjednoczonej Prawicy na trzecią kadencję są bardzo wysokie". Prof. Domański o sondażach

- PiS jest pierwszą formacją, która dopasowała się do oczekiwań Polaków. Nic nie wskazuje na to, żeby te oczekiwania zawiodła - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Henryk Domański, socjolog z PAN. Według najnowszego sondażu Social Changes dla portalu wPolityce.pl. Zjednoczona Prawica uzyskałaby w wyborach 38 proc. poparcia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka sondaż sondaże PiS PO

"Odpowiedzialni za agendę muszą liczyć się z tym, że są rozliczani". Prof. Młyńczyk o sondażach

- De facto partia rządząca odpowiada za emocje polityczne, bo całość agendy jest po jej stronie. Kwestia granicy, Polskiego Ładu, transzy pieniędzy z UE, orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego ws. wyższości prawa krajowego nad unijnym - to bardzo nośne tematy, które wpływają na ocenę społeczną - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Łukasz Młyńczyk z Uniwersytetu Warszawskiego.  
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka sondaż sondaże

Premier: Polska nigdzie się nie wybiera, jest integralnym elementem UE

- Platforma Obywatelska umyśliła sobie, że opowieść o polexicie to dobry sposób na odbicie w sondażach i wyprowadza z tej okazji ludzi na ulice - powiedział w najnowszym podcaście premier Mateusz Morawiecki. - Polska nigdzie się nie wybiera, jest integralnym elementem UE, a polexit to niebezpieczne kłamstwo Platformy Obywatelskiej - mówił szef rządu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Mateusz Morawiecki Polska w Unii Europejskiej opozycja Platforma Obywatelska sondaże

"Nie działa konstruktywnie i nie jest przekonująca". Prof. Kleiber o opozycji

- Czas przestać mówić o polexicie, którego nie ma, i zająć się sprawami naprawdę ważnymi, a tych jest dużo - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber, były prezes PAN, redaktor portalu Wszystkoconajwazniejsze.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 sondaże partie polityczne wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska Szymon Hołownia lewica Konfederacja PSL Kukiz'15 polityka