X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaże Polskiego Radia 24

Sondaż PR24: Polacy pozytywnie o nowym premierze

Polskie Radio 24 co tydzień publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków m.in. o to, jak oceniają decyzję o dymisji premier Beaty Szydło, jak oceniają decyzję o powołaniu na stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego? Interesowało nas także czy Beata Szydło odegra jeszcze ważną rolę w polskiej polityce?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże Polskiego Radia 24 sondaże

Sondaż PR24: Czy Donald Tusk realizuje interesy Polski?

Polskie Radio 24 co tydzień publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków o to, czy ich zdaniem Donald Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej realizuje interesy Polski? Gdyby w drugiej turze wyborów prezydenckich mieli wybrać między Andrzejem Dudą i Donaldem Tuskiem to na kogo oddaliby swój głos? Czy byliby skłonni zaakceptować jakąś formę odpłatności w zamian za wyższą jakość usług w publicznej służbie zdrowia? A także jak Polacy sądzą, czy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie powinien zostać zburzony? 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże Polskiego Radia 24 sondaż

Sondaż PR24: UE strategicznym partnerem Polski

W przeprowadzonym dla Polskiego Radia 24 przez KANTAR Polska sondażu ankietowani wypowiedzieli się na temat tego, które państwo bądź organizacja międzynarodowa powinno być strategicznym partnerem Polski w najbliższych 20 latach. Najwięcej, 44 proc. badanych, odpowiedziało, że powinna to być Unia Europejska, 30 proc. – że Stany Zjednoczone, a 21 proc – że Niemcy. Wyniki te komentował w Polskim Radiu 24 Tomasz Grzegorz Grosse z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska sondaż sondaże Polskiego Radia 24 sondaże Węgry

Reforma sądownictwa: Pytaliśmy o ocenę działań prezydenta

Polskie Radio 24 co czwartek publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków m.in. o to, czy działania prezydenta Andrzeja Dudy związane z reformą sądownictwa wprowadzają istotne zmiany do propozycji przygotowanych przez PIS?
Zobacz więcej na temat:  sondaże Polskiego Radia 24 sondaż Komisja Weryfikacyjna