X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaż

"Mniejsze partie Zjednoczonej Prawicy niewiele samodzielnie znaczą". Liziniewicz o nowym sondażu

- Porozumienie Jarosława Gowina nie weszłoby do Sejmu. Solidarna Polska przy sprzeciwie wobec PiS mogłaby urwać kilka procent. Kilka razy w swojej historii już próbowali - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska"). Gośćmi byli również Dariusz Grzędziński ("Wprost") i Miłosz Lodowski.
Zobacz więcej na temat:  sondaż sondaże wybory Sejm zjednoczona prawica polityka POLSKA

"Pamiętajmy o osobach niezdecydowanych". Maciej Onasz o najnowszym sondażu politycznym

- Mamy do czynienia z sytuacją, która towarzyszy nam już od kilkunastu tygodni. Poparcie dla Zjednoczonej Prawicy waha się w okolicy 30 proc. Pamiętajmy, że tutaj ważna jest też kwestia osób niezdecydowanych - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Maciej Onasz, politolog. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Ryszard Gromadzki sondaż Szymon Hołownia Platforma Obywatelska PiS zjednoczona prawica

Poparcie dla partii politycznych. Prof. Domański: temat Daniela Obajtka nie pomógł opozycji

- Moim zdaniem sprawa ta została zbyt intensywnie prezentowana przez opozycję. Społeczeństwo ogarnęło znużenie tym tematem. Jedną rzeczą jest to, że społeczeństwo przywykło do tego typu informacji, a z drugiej strony prezes Orlenu nie jest członkiem rządu ani prominentną postacią PiS - powiedział o braku reakcji w notowaniu partii politycznych na informacje o prezesie Orlenu prof. Henryk Domański, socjolog.
Zobacz więcej na temat:  Daniel Obajtek Orlen opozycja zjednoczona prawica rząd Platforma Obywatelska sondaż POLSKA polityka Polskie Radio 24

SONDAŻ Zjednoczona Prawica z największym poparciem, KO remisuje z Polską 2050. Sprawdź sondaż

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w najbliższą niedzielę, na Zjednoczoną Prawicę zagłosowałoby 31 proc. respondentów - wynika z sondażu Social Changes dla portalu wPolityce.pl. KO i Polska 2050 mają 20-procentowe poparcie, a do Sejmu, jak wskazuje badanie, dostałyby się jeszcze Lewica i Konfederacja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż wybory PiS koalicja obywatelska lewica PSL