X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
sondaż

SONDAŻ Andrzej Duda faworytem II tury wyborów prezydenckich. Nowy sondaż

47 proc. wyborców w II turze poprze Andrzeja Dudę, a 46 proc. Rafała Trzaskowskiego. 7 proc. nie ma zdania - wynika z badania pracowni Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl. Wśród zdecydowanych wyborców 51 proc. poprze Andrzeja Dudę, a 49 proc. - Trzaskowskiego, przy frekwencji 75 proc.
Zobacz więcej na temat:  sondaż Andrzej Duda Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 polityka wybory w Polsce POLSKA

SONDAŻ Andrzej Duda wygrywa II turę, zagłosują na niego wyborcy Bosaka. Nowy sondaż

Andrzej Duda cieszy się większym poparciem na siedem dni przed wyborami, niż Rafał Trzaskowski - wynika z najnowszego badania Estymatora dla DoRzeczy.pl. Jednocześnie, urzędujący prezydent może liczyć na głosy większości wyborców, którzy w I turze głosowania poparli Krzysztofa Bosaka - czytamy w DoRzeczy.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Andrzej Duda Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 sondaż

SONDAŻ Wybór Trzaskowskiego to koniec dobrej współpracy z rządem. Tak uważa większość Polaków

Jeśli Rafał Trzaskowski zostanie prezydentem Polski, nie będzie współpracował z rządem Prawa i Sprawiedliwości - wynika z sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl. Kandydat KO już teraz sprzeciwia się kluczowym inwestycjom, które realizuje PiS i popiera prezydent Andrzej Duda. Chodzi np. o budowę CPK i przekop Mierzei Wiślanej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Rafał Trzaskowski wybory prezydenckie 2020 rząd polityka opozycja koalicja obywatelska sondaż

Prof. Zaleśny o sondażach wyborczych: na ostateczny głos ma wpływ wiele czynników

- Próba badawcza nie zawsze jest reprezentatywna. Cześć badanych odmawia wzięcia udziału w sondażu i mimo to, na tej podstawie, konstruuje się przepowiednię. Te przepowiednie nie są precyzyjne, znaczna ich część może wprowadzać w błąd - powiedział prof. Jacek Zaleśny, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 wybory w Polsce sondaże sondaż Andrzej Duda Rafał Trzaskowski