X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sondaż

sondaż Zjednoczona Prawica liderem, sześć partii w Sejmie. Sprawdź nowy sondaż

Gdyby wybory odbyły się pod koniec listopada, Zjednoczona Prawica uzyskałaby 32 proc. poparcia, Koalicja Obywatelska - 22,1 proc., a Polska 2050 - 11,8 - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu. W Sejmie znalazłyby się także: Konfederacja - 7,1 proc., Lewica - 7 proc. oraz PSL-Koalicja Polska - 6,4 proc.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż Sejm zjednoczona prawica koalicja obywatelska Polska 2050 Konfederacja polityka

"PiS przez wiele lat budowało swoją wiarygodność". Dr Anusz o notowaniach partii rządzącej

- W tej chwili mamy do czynienia z inflacją. Można dyskutować na wielu płaszczyznach, jak dalece ta drożyzna w niektórych wymiarach jest związana z czynnikami zewnętrznymi, sytuacją pandemii, a jak bardzo z polityką rządu i Narodowego Banku Polskiego - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Anusz politolog i historyk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA inflacja sondaż PiS Antoni Trzmiel

SONDAŻ Sondaż dla wPolityce: Polacy są podzieleni ws. możliwości weryfikacji szczepień przez pracodawcę

- 47 proc. badanych jest za tym, by pracodawca miał możliwość sprawdzenia, czy pracownik jest zaszczepiony przeciw COVID-19 - wynika z sondażu Social Changes dla portalu wPolityce. 44 proc. ankietowanych opowiedziało się przeciwko takiemu rozwiązaniu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA sondaż COVID-19 koronawirus Koronawirus w Polsce szczepienia szczepionka pracodawcy pracownicy społeczeństwo zdrowie

SONDAŻ Bardzo dobry wynik Zjednoczonej Prawicy, pięć ugrupowań w Sejmie. Zobacz nowy sondaż poparcia

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę to w Sejmie znalazłoby się pięć ugrupowań - wynika z najnowszego sondażu Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sondaż PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica koalicja obywatelska Polska 2050 Konfederacja lewica Kukiz'15 PSL Polskie Stronnictwo Ludowe Porozumienie Jarosława Gowina Sejm