X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
śmierć

Tragiczny wypadek na Śląsku. Policjanci proszą o kontakt kierowców, którzy byli świadkami zdarzenia

Gliwiccy policjanci proszą o kontakt kierowców, którzy mogą przekazać informacje na temat sobotniego wypadku na drodze krajowej nr 88. W wyniku zderzenia busa z autokarem zginęło wtedy dziewięć osób podróżujących busem, siedem osób jadących autokarem zostało rannych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony służby i bezpieczeństwo śląskie policja wypadek Gliwice bezpieczeństwo na drodze śmierć

Ekwadorska Częstochowa. Matka Boża Dobrego Zdarzenia z Quito i maryjność Ekwadorczyków

15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny to święto obchodzone na całym świecie. Nasza uwaga wczoraj była skierowana na Matkę Bożą Zwycięską, główną Patronkę Warszawy i Strażniczkę Polski a związane to było z 100 rocznicą cudu nad Wisłą.W Familijnej Jedynce powędrujemy do Ekwadoru, gdzie pracują polscy misjonarze i gdzie coraz częściej pielgrzymują Polacy. Teraz jest to utrudnione w realnym życiu przez pandemię, ale możemy się tam przenieść dzięki falom radiowym.
Zobacz więcej na temat:  chrześcijaństwo katolicyzm Kościół wiara religia miłość śmierć

„Pod Twoją obronę - audycja na 100-lecie Bitwy Warszawskiej”

"Podnosząc dziś głos za Polską, podnosimy go na świat cały. I w ogóle mówimy o Europie i o dzisiejszym świecie, Bo gdyby świat chciał być nawet obojętnym to jeszcze i wtedy nie będzie przecie obojętny na zniszczenie, zagrażające jego kulturze własnej jaką z chrystianizmu wyniósł…” napisze w liście z 7 lipca Episkopat Polski do episkopatów całej Europy.
Zobacz więcej na temat:  chrześcijaństwo katolicyzm Kościół wiara religia miłość śmierć