X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służby specjalne

Żaryn o propagandzie Moskwy i Mińska. "Służy podważaniu autorytetu polskiej armii"

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn zaznaczył, że na granicy polsko-białoruskiej "mamy do czynienia z konfliktem, który jest na rękę" Rosji i Białorusi. - Spodziewamy się, że konflikt będzie utrzymywany przez najbliższe tygodnie - powiedział w nagraniu opublikowanym na Twitterze. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo służby specjalne Wojsko Polskie granica kryzys na granicy

"Polskie służby działają zgodnie z prawem". Żaryn o doniesieniach ws. Brejzy

Jak oświadczył rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn "sugestie, że służby nielegalnie wykorzystują metody kontroli operacyjnej do gry politycznej są fałszywe". Associated Press podała, że senator Krzysztof Brejza miał być inwigilowany za pomocą programu Pegasus. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn pegasus inwigilacja Zbigniew Ziobro służby i bezpieczeństwo służby specjalne

"Jestem przekonany, że zostały dochowane wszystkie przepisy". Szrot o użyciu Pegasusa

Szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot skomentował sprawę użycia przez polskie służby systemu Pegasus. - By podjąć działania operacyjne wymagana jest zgoda sądu. Absolutnie nie zakładam, że prawo zostało złamane - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo służby specjalne Roman Giertych polityka inwigilacja inwigilacja w internecie Izrael przestępczość

Nowa taktyka białoruskich służb na granicy. Rzecznik SG wyjaśnia

- Służby białoruskie stosują nową metodę od około tygodnia. Podczas gdy w jednym miejscu migranci przecinają zabezpieczenia, rzucają kamieniami i oślepiają, kilkadziesiąt metrów dalej inna grupa próbuje po cichu przekroczyć granicę - powiedziała rzecznik prasowa SG por. Anna Michalska.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo Białoruś granica migracja imigranci w Europie kryzys na granicy straż graniczna służby specjalne

"Jest prowadzona w uzasadnionych i opisanych prawem przypadkach". Żaryn o kontroli operacyjnej

"W Polsce kontrola operacyjna jest prowadzona w uzasadnionych i opisanych prawem przypadkach, po uzyskaniu zgody Prokuratura Generalnego i wydaniu postanowienia przez sąd. Sugestie, że polskie służby wykorzystują metody pracy operacyjnej do walki politycznej, są nieuprawnione" - poinformował rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Stanisław Żaryn służby i bezpieczeństwo służby specjalne Roman Giertych polityka

"Słowa dezertera są niewiele warte". Żaryn o żołnierzu, który uciekł na Białoruś

"Słowa dezertera przeciwko Polsce są niewiele warte". Tak rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, skomentował ucieczkę na Białoruś żołnierza 16. Dywizji Zmechanizowanej, która pomaga strzec granicy z tym państwem.
Zobacz więcej na temat:  granica Dezerter wojsko Białoruś żołnierze Stanisław Żaryn służby specjalne bezpieczeństwo POLSKA służby i bezpieczeństwo

Zastępca szefa białoruskich pograniczników był obecny podczas szturmu na polską granicę 16 listopada

Udało się zidentyfikować człowieka, który był obecny podczas szturmu 16 listopada br. na polską granicę na przejściu Kuźnica - Bruzgi. To gen. mjr Roman Podliniew zastępca szefa białoruskich pograniczników - powiedział we wtorek rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś służby specjalne straż graniczna granica kryzys na granicy

Żaryn: białoruskie służby rozpuszczają wśród migrantów plotki podsycając w nich chęć atakowania granicy

Dochodzą do nas sygnały, że służby białoruskie działają bardzo aktywnie wśród migrantów. Rozpuszczają plotki podsycając w nich chęć atakowania naszej granicy, twierdząc, że jest sens dalej przeć na Zachód po to, by dostać się do UE - powiedział w środę rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś granica Stanisław Żaryn służby specjalne

"Nie godzimy się na terroryzowanie". Stanisław Żaryn o działaniach białoruskich służb

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn podkreślił, że działania organizowane przez białoruskie służby odbywają się przy poparciu rosyjskim. W związku z tym potrzebna jest "twarda postawa" na granicy Polski, oraz że Polska nie zgodzi się na "terroryzowanie szlakiem migracyjnym". Stanisław Żaryn stwierdził też, że białoruska operacja jest zgodna z wrogimi celami Rosji wobec Zachodu, Unii Europejskiej i NATO.
Zobacz więcej na temat:  granica Rosja Białoruś bezpieczeństwo Aleksander Łukaszenka wojsko służby specjalne POLSKA służby i bezpieczeństwo Stanisław Żaryn

"Reżim Łukaszenki działa bez skrupułów". Żaryn o obecności białoruskich służb na granicy

- Białoruskie służby nadal wspierają grupy migrantów, którzy próbują przedostać się na naszą stronę. Reżim bez skrupułów, nie kryjąc się już, kontynuuje te działania - powiedział rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica kryzys na granicy Białoruś Stanisław Żaryn migracja imigranci w Europie Aleksander Łukaszenka straż graniczna służby specjalne