X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
służba zdrowia

Premier spotka się z protestującymi? Szef rządu o planach rozwiązania sporu

- Minister Czarnek w przypadku edukacji, minister Niedzielski w przypadku służby zdrowia na bieżąco raportują postępy negocjacji oraz problemy, które tam występują. Na razie nie ma żadnych uzgodnień, aby miało dojść do mojego spotkania z protestującymi - powiedział premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Mateusz Morawiecki protesty w Warszawie służba zdrowia nauczyciel

Koronawirus we włoskiej służbie zdrowia. Chorują także medycy zaszczepieni przeciw COVID-19

We Włoszech rośnie liczba przypadków zakażeń koronawirusem wśród pracowników służby zdrowia, którzy zaszczepili się przeciwko COVID-19 ponad 8 miesięcy temu. Za prawdopodobny scenariusz uważa się podanie trzeciej dawki wszystkim, nie tylko grupom większego ryzyka.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa koronawirus Włochy pandemia szczepionka służba zdrowia szczepienia COVID-19 lekarz

"Drugiej szansy na rozmowy dwustronne nie będzie". Niedzielski o negocjacjach z medykami

- Medycy z białego miasteczka otrzymali bardzo dobrą ofertę porozumienia. Niestety, odrzucili je i sami zakończyli rozmowy, jak więc mówić o kolejnych? Drugiej szansy na rozmowy dwustronne nie przewiduję. Ale zaproszenie na rozmowy w ramach zespołu trójstronnego pozostaje aktualne - pokreślił minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka protest służba zdrowia Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia

Rozmowy ministra zdrowia z medykami. Adam Niedzielski: wspólne stanowisko w dwa, trzy tygodnie

Minister zdrowia Adam Niedzielski uznał za bardzo dobre dzisiejsze spotkanie Trójstronnego Zespołu do spraw Ochrony Zdrowia. Wzięli w nich udział przedstawiciele resortu zdrowia, związków zawodowych i pracodawców, nie było natomiast medyków protestujących w "białym miasteczku" koło Kancelarii Premiera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służba zdrowia Ministerstwo Zdrowia Adam Niedzielski

"Dane są nierzetelne". Resort zdrowia odpowiada Bosakowi w sprawie likwidacji placówek

"Po pobieżnym sprawdzeniu danych przedstawionych przez posła Bosaka okazuje się, że nie są one rzetelne. Część z wymienionych przez niego placówek działa, a część jest jedynie zawieszona" - oceniło Ministerstwo Zdrowia zarzuty posła Konfederacji dotyczące likwidowania po cichu oddziałów szpitalnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Zdrowia Krzysztof Bosak Konfederacja narodowy fundusz zdrowia NFZ służba zdrowia

"Zaczynam się poważnie nad tym zastanawiać". Minister zdrowia o upaństwowieniu ratownictwa medycznego

- W dziewięciu województwach te same systemowe rozwiązania nie są kontestowane, a w kilku województwach mamy do czynienia z tym, że stacje nie dogadują się z ratownikami - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski przypominając, że właścicielami stacji ratowniczych są marszałkowie województwa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Adam Niedzielski Ministerstwo Zdrowia służba zdrowia protesty w Warszawie ratownik medyczny