X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
siły zbrojne

"Presja migracyjna cały czas się utrzymuje". Rzecznik SG o sytuacji na granicy z Białorusią

- Presja migracyjna na odcinku polsko-białoruskim cały czas się utrzymuje - mówiła ppor. Anna Michalska, rzecznik Straży Granicznej. Jak dodała, nielegalnych prób przekroczenia granicy cały czas jest sporo.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA straż graniczna służby i bezpieczeństwo wojsko Wojsko Polskie Wojska Obrony Terytorialnej siły zbrojne granica Białoruś relacje polsko-białoruskie

Szef MON: konsekwentnie realizujemy proces modernizacji wyposażenia Wojska Polskiego

- Bezpieczeństwo Rzeczpospolitej jest niezbędnym warunkiem do rozwoju naszego kraju - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas targów przemysłu obronnego w Kielcach. Zaznaczył, że podpisane tam umowy uzupełnią system obrony przeciwlotniczej, a także szkolenia żołnierzy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak Wojsko Polskie wojsko służby i bezpieczeństwo siły zbrojne ćwiczenia wojskowe

Terytorialsi na pandemicznym froncie. Służba w WOT wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem

Wojska Obrony Terytorialnej już od ponad czterech lat uzupełniają siły zbrojne naszego kraju. Formacja wciąż znajduje się w dynamicznym okresie budowy, ale już służy w niej ponad 27 tys. żołnierzy. Zainteresowanie służbą wykazują również kobiety, które stanowią już 16 proc. stanu WOT.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA wojsko Wojska Obrony Terytorialnej siły zbrojne pandemia COVID-19

Zaprzysiężenie generała Joksa. Zastępca dowódcy V Korpusu Sił Lądowych USA: historyczny dzień

Generał brygady, zastępca dowódcy V Korpusu Sił Lądowych USA Matthew J Van Wagenen powiedział podczas uroczystości zaprzysiężenia generała dywizji Adama Joksa na zastępcę dowódcy sił lądowych USA, że to historyczny dzień dla Polski i armii Stanów Zjednoczonych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo wojsko NATO Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej siły zbrojne USA Stany Zjednoczone

"Trafi do nas broń, której nigdy wcześniej nie posiadaliśmy". Szef MON o wizycie w Turcji

- Wojsko Polsko zostanie wyposażone w nowoczesny sprzęt: bezpilotowce, które sprawdziły się m.in. we wschodniej Europie i na Bliskim Wschodzie. Polska nigdy wcześniej nie dysponowała takim sprzętem - poinformował w Polskim Radiu 24 minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej służby i bezpieczeństwo Wojsko Polskie siły zbrojne Turcja Polskie Radio 24

Naruszenia rozejmu w Donbasie, kolejne prowokacje na Morzu Azowskim. Ukraina alarmuje ws. Rosji

Sztab Operacji Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy podał, że minionej doby separatyści w Donbasie siedem razy naruszyli rozejm, w tym przy użyciu broni zabronionej przez umowy mińskie. Nie poinformowano o stratach. Marynarka wojenna twierdzi, że na Morzu Azowskim doszło do rosyjskiej "prowokacji".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Wschodnia Ukraina siły zbrojne Donbas zagrożenie Rosja Morze Czarne Morze Azowskie