X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
short track

Dezerter ze statusem bohatera mówi dość

Ahn Hyun-soo, znany też jako Wiktor Ahn, zakończył łyżwiarską karierę. Historia koreańskiego mistrza, który stał się Rosjaninem, to opowieść pełna emocji, bólu i niesprawiedliwości, to sprawa w którą zaangażowani byli politycy, pytający dlaczego sportowcowi pozwolono opuścić Koreę, a także działacze, którzy przypięli do pleców sportowca kartkę z napisem "doping".   
Zobacz więcej na temat:  short track sporty zimowe SPORT opinie

Maliszewska: igrzyska były lekcją, na MŚ się odkułam

Natalia Maliszewska wywalczyła w Montrealu srebrny medal mistrzostw świata w short tracku w biegu na 500 metrów. To największy w historii sukces tej dyscypliny w Polsce. - Ta euforia i ekscytacja chyba szybko nie zejdzie z mojej twarzy. Tym bardziej, że jest tylu ludzi dookoła, którzy będą mi codziennie przypominać, że to nie jest zwykły medal - to wicemistrzostwo świata na dystansie 500 metrów - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Maliszewska.
Zobacz więcej na temat:  short track sporty zimowe SPORT