X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sankcje

Borrell: jesteśmy gotowi nałożyć na Białoruś kolejny pakiet sankcji

Szef unijnej dyplomacji powiedział, że państwa członkowskie są gotowe wprowadzić kolejne sankcje wobec Białorusi za przerzucanie migrantów przez granicę i próby destabilizacji Wspólnoty. Josep Borrell mówił o tym po naradzie ministerialnej w Luksemburgu.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Unia Europejska Białoruś sankcje Unii Europejskiej sankcje Aleksander Łukaszenka migracja imigranci w Europie Beata Płomecka

Kolejne sankcje wobec Rosji. MSZ: Polska nie uznaje nielegalnej aneksji Krymu

"Polska konsekwentnie popiera niepodległość, suwerenność i integralność terytorialną Ukrainy oraz potwierdza zobowiązanie do nieuznania nielegalnej aneksji Krymu i Sewastopola przez Federację Rosyjską" - napisano w oświadczeniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Wydano je po przyjęciu przez Radę Unii Europejskiej kolejnych sankcji wobec Rosji za podważanie integralności terytorialnej Ukrainy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Rosja sankcje Ukraina sankcje Unii Europejskiej Ministerstwo Spraw Zagranicznych MSZ

Adam Eberhard: UE ma jeszcze spory katalog działań wobec Białorusi

Parlament Europejski przegłosował rezolucję w sprawie Białorusi, w której wzywa do ukarania Alaksandra Łukaszenki i wprowadzenia sankcji wobec jego reżimu. Jest też wezwanie do solidarności krajów europejskich wobec ataków hybrydowych na Polskę oraz apel o uwolnienie Andżeliki Borys i Andrzeja Poczobuta. - Kolejne sankcje są chyba przesądzone - mówi Adam Eberhard z OSW.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Parlament Europejski sankcje Unii Europejskiej sankcje Andrzej Talaga Paweł Lekki

"Możliwa piąta transza sankcji wobec Białorusi". Przydacz o sytuacji na wschodniej granicy

- Jest dyskutowana piąta transza sankcji na poziomie europejskim wobec reżimu Alaksandra Łukaszenki - poinformował w czwartek wiceszef MSZ Marcin Przydacz. - Również USA wprowadziły dodatkowe sankcje gospodarcze, które wejdą w życie pod koniec roku - dodał.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś POLSKA Marcin Przydacz bezpieczeństwo straż graniczna granica służby i bezpieczeństwo sankcje MSZ

Komisja Europejska proponuje sankcje wizowe wobec przedstawicieli białoruskich władz

Komisja Europejska zaproponowała sankcje wizowe wobec przedstawicieli białoruskich władz. Potwierdziły się tym samym wczorajsze, nieoficjalne informacje brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej. To reakcja Komisji na próby destabilizacji sytuacji w Unii i krajach członkowskich poprzez podsycanie kryzysu migracyjnego. Restrykcje będą polegały na częściowym zawieszeniu umowy o ułatwieniach wizowych. ​
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska Białoruś sankcje

KE: proponuje nałożenie sankcji wizowych na władze białoruskie. Konflikt na granicy

Komisja Europejska zaproponowała sankcje wizowe wobec przedstawicieli białoruskich władz. Potwierdziły się tym samym, nieoficjalne informacje brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej. To reakcja Komisji na próby destabilizacji sytuacji w Unii i krajach członkowskich poprzez podsycanie kryzysu migracyjnego.
Zobacz więcej na temat:  Europa Komisja Europejska Białoruś granica sankcje polityka ŚWIAT