X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
sankcje USA

Kolejni inwestorzy nie chcą prowadzić interesów z Łukaszenką. Głównym powodem - strach przed sankcjami

Zdaniem "Rzeczpospolitej", coraz więcej "przyjaciół" Mińska rezygnuje z prowadzenia wspólnych z Łukaszenką interesów, w obawie przed sankcjami, które czekają reżim ze strony choćby Unii Europejskiej. Ze współpracy rezygnują nawet Chińczycy. 
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś Aleksander Łukaszenka reżim sankcje Unii Europejskiej sankcje USA Rosja Chiny

Białoruskie MSZ potępia nowe sankcje. "Te kraje kierują się zimną kalkulacją geopolityczną"

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Białorusi "stanowczo potępiło" Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i Kanadę za nałożenie na Mińsk kolejnych sankcji. W wydanym oświadczeniu resort napisał, że kraje te "po raz kolejny zademonstrowały całkowite lekceważenie prawa międzynarodowego i własnych zobowiązań oraz obnażyły prawdziwe cele swojej polityki wobec Białorusi".
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Białoruś polityka sankcje sankcje USA reżim Mińsk

Ekspert PISM o wizycie zastępcy amerykańskiego sekretarza stanu w Chinach: celem nie było szukanie ugody

Wiceminister spraw zagranicznych Chin zarzucił Stanom Zjednoczonym, że z Chin zrobiły wyimaginowanego wroga, żeby odwrócić uwagę od problemów wewnętrznych w USA. Wypowiedź zbiegła się z wizytą zastępcy sekretarza stanu USA Wendy Sherman. - Uważam, że impasu w stosunkach nie da się przerwać - ocenia Mateusz Piotrowski z PISM.
Zobacz więcej na temat:  Chiny Stany Zjednoczone sankcje sankcje USA Magdalena Skajewska

Biały Dom zapowiada kontynuowanie sankcji wobec Rosji. Także za Nord Stream 2

Biały Dom przygotowuje kolejne sankcje wobec Rosji w związku z próbą otrucia opozycjonisty Aleksieja Nawalnego - zapowiedział w wywiadzie dla telewizji CNN doradca prezydenta Joe Bidena do spraw bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan. Dodał, że amerykański prezydent będzie kontynuował sankcje wobec rosyjskich podmiotów zaangażowanych w budowę Nord Stream 2.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT USA Ameryka sankcje USA Nord Stream 2 Rosja