X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
samorząd

Wiceminister klimatu i ochrony środowiska: dotacje dla firm od punktów ładowania pojazdów zeroemisyjnych zwiększą ich ilość aż dziesięciokrotnie

Wart prawie 2 mld złotych nowy program dotacji NFOŚiGW dla firm zarządzających sieciami energetycznymi i dostarczających punkty ładowania pojazdów elektrycznych i wodorowych, bardzo zmieni na plus ich dostępność dla transportu publicznego i indywidualnych właścicieli takich pojazdów - powiedział Adam Guibourgé-Czetwertyński, wiceminister klimatu i ochrony środowiska w audycji "Ekspres Gospodarczy" w Programie 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA samochody hybrydowe samochody elektryczne transport publiczny samorząd wodór dotacje ekologia

3,5 mln euro dla każdego miasta w programie "Rozwój lokalny". Pierwsze umowy już podpisane

Ponad 3,5 mln euro otrzyma każde z 29 miast objętych programem "Rozwój lokalny", by wkroczyć na szybszą ścieżkę wzrostu - poinformował minister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda. Podpisano pierwsze umowy o dofinansowanie z Żarami, Jarocinem i Koninem. Wsparcie z Funduszy Norweskich na rozwój małych ojczyzn to ponad 102 mln euro.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA samorząd Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej dofinansowanie miasto rozwój

22 listopada rusza nabór wniosków o dopłaty do zakupy e-pojazdów m.in. dla samorządów

22 listopada rusza nabór wniosków o dopłaty do zakupu e-pojazdów m.in. dla samorządów i organizacji - poinformował Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. To ostatni komponent programu „Mój elektryk”.
Zobacz więcej na temat:  elektromobilność GOSPODARKA POLSKA infrastruktura samochód samochody samochody elektryczne samorząd kierowca kierowcy motoryzacja Polskie Radio Polskie Radio Kierowców Radio kierowców

Program Inwestycji Strategicznych. W planach spotkania konsultacyjne BGK z samorządami

Wiceminister spraw wewnętrznych Paweł Szefernaker powiedział, że przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego spotkają się z samorządowcami w sprawie Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Mają wyjaśnić wątpliwości związane ze składaniem wniosków, tak aby przy kolejnym naborze nie było błędów formalnych.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA samorząd finanse Polski Ład BGK Program Inwestycji Strategicznych

CBA w rudzkim Urzędzie Miasta. Kontrolerzy sprawdzą czy doszło do "nieuzasadnionych wydatków"

Kontrolerzy Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprawdzają, czy nabycie przez samorząd Rudy Śląskiej nieruchomości przeznaczonych na drogi wewnętrzne w tym mieście było uzasadnione i gospodarne. Rozpoczęta 13 października br. kontrola w tej sprawie ma zakończyć się w styczniu przyszłego roku.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony służby i bezpieczeństwo samorząd śląskie ruda śląska CBA