X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
rząd

100 mld zł na ochronę miejsc pracy. Szczegóły nowego programu rządu dla firm

- Chcę zrobić wszystko, aby zmniejszyć wzrost bezrobocia, bo to jest największa tragedia dla ludzi (…). Nie wiemy, jak długo potrwa epidemia, musimy podtrzymywać społeczną izolację, ale nie możemy zatrzymać gospodarki tak, jak to się dzisiaj dzieje. Musimy w nowym rygorze sanitarnym pozwolić firmom pracować - powiedział premier Mateusz Morawiecki, prezentując w środę nowy program pomocy dla firm.
Zobacz więcej na temat:  tarcza antykryzysowa Mateusz Morawiecki premier rząd Koronawirus w Polsce GOSPODARKA

"Nie zawiedliśmy". Premier poinformował o kolejnej dostawie sprzętu medycznego

"Kolejny transport sprzętu medycznego właśnie dotarł do kraju. Na Okęciu wylądował An-124 Rusłan, który ma na pokładzie 70 tysięcy kombinezonów ochronnych i 6 milionów maseczek medycznych" - poinformował na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, największy transport spodziewany jest po Wielkanocy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki sprzęt medyczny rząd Koronawirus w Polsce

Jarosław Gowin podał się do dymisji. Porozumienie zostaje w koalicji

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin podał się do dymisji. Dodał, że Porozumienie pozostaje w koalicji z PiS i Solidarną Polską. Na swoje miejsce Gowin rekomenduje minister rozwoju Jadwigę Emilewicz.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka wybory w Polsce wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2020 Koronawirus w Polsce konstytucja Jarosław Gowin Porozumienie Jarosława Gowina Sejm rząd Rząd RP rząd Mateusza Morawieckiego

FELIETON Dziwne czasy nastały. Opozycja marzy o stanie wyjątkowym

Dla opozycji najważniejszą sprawą jest teraz termin wyborów, a nie realna walka z epidemią, do której niewiele potrafią wnieść. A przecież jeszcze niedawno opozycyjni kandydaci, z Małgorzatą Kidawą-Błońską na czele, nie mogli się doczekać dnia, w którym zakończy się kadencja prezydenta Andrzeja Dudy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory prezydenckie PiS opozycja polityka rząd koalicja obywatelska miłosz manasterski

Kolejne obostrzenia wz. z koronawirusem. Ekspert: te działania rządu powinny pomóc

- Działania, które rząd podejmuje w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, są oczekiwane przez społeczeństwo. W sytuacji kryzysowej mieszkańcy oczekują jednoznacznych decyzji ze strony władzy, które mają dane zagrożenie w jakiś sposób powstrzymać - podkreślił w Polskim Radiu 24 dr Maciej Onasz, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 koronawirus zdrowie społeczeństwo rząd Koronawirus w Polsce POLSKA