X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
rząd

Marek Zagórski: dokupujemy 30 tysięcy tabletów dla polskich szkół

Ministerstwo Cyfryzacji aktywnie włączyło się w polepszenie nauczania na odległość. Minister Marek Zagórski mówi w Programie 1 Polskiego Radia, że resort pracuje nad tym, żeby jak najwięcej sprzętu trafiło do szkół. - Platformy dostępowe platformami, ale uczniom i nauczycielom potrzebny jest sprzęt - podkreśla.
Zobacz więcej na temat:  Marek Zagórski Ministerstwo Cyfryzacji Koronawirus w Polsce Grzegorz Jankowski edukacja rząd POLSKA społeczeństwo

"Kierunek i odpowiedzialność spoczywają na PiS". Marcin Romanowski o rekonstrukcji rządu

- Jarosław Kaczyński to naturalny lider obozu Zjednoczonej Prawicy i to on wyznacza przyszłość - mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Romanowski z Solidarnej Polski. Gośćmi programu byli też: Zbigniew Girzyński z PiS, Agnieszka Ścigaj z Koalicji Polskiej i Krzysztof Gawkowski z Lewicy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 polityka rząd premier Mateusz Morawiecki zjednoczona prawica rekonstrukcja rządu Jarosław Kaczyński PiS Solidarna Polska

Pęk o rekonstrukcji rządu: jedną z koncepcji połączenie resortów edukacji i nauki

- Połączenie resortów, to jest mniejszy problem. Większym jest kwestia czy sobie poradzimy z dokończeniem reformy szkolnictwa wyższego i edukacji w Polsce - powiedział w programie "Tłit" Wirtualnej Polski wicemarszałek Senatu Marek Pęk. Pytany, czy Ministerstwo Edukacji może zostać połączone z resortem nauki i szkolnictwa wyższego, odparł, że "jest to jedna z koncepcji". 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA rząd rekonstrukcja rządu Marek Pęk

"Rozmawiamy i analizujemy możliwości zmniejszenia liczby resortów". Szef KPRM o rekonstrukcji rządu

- Ponad cztery lata rządzenia, to dobry czas na podjęcie decyzji, które pozwolą działać bardziej efektywnie, stąd decyzja o zmianach. To będą zmiany strukturalne - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Michał Dworczyk, szef KPRM, pytany o to, czy będzie rekonstrukcja rządu. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Dworczyk Katarzyna Gójska rekonstrukcja rządu rząd

Kulisy negocjacji w Brukseli. Wiemy, jakie były wytyczne polskiego rządu na szczyt UE

W wytycznych ze spotkania Rady Ministrów na szczyt UE w Brukseli napisano m.in., że Polska wniesie o wykreślenie z lipcowej propozycji szefa Rady Europejskiej punktów odwołujących się do mechanizmu warunkowości, wiążącego budżet z praworządnością, który - jak oceniono - jest niezgodny z unijnymi traktatami.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Unia Europejska Bruksela Mateusz Morawiecki budżet ue rząd

Mniejszy dystans społeczny, zmiany dla kibiców. Rząd łagodzi obostrzenia

Dystans społeczny zostanie skrócony z 2 m do 1,5 m. Ponadto, w targach i konferencjach będzie mogło uczestniczyć więcej osób, a na obiektach sportowych limit publiczności zostanie podwyższony do 50 proc. – wynika z projektu rozporządzenia Rady Ministrów łagodzącego zasady bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. 
Zobacz więcej na temat:  choroby zakaźne epidemia pandemia rząd Koronawirus w Polsce POLSKA