X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
ruch

Inauguracja programu Szkolny Klub Sportowy. Piotr Gliński: przyrost wagi jest problemem w każdym wieku

- Przezwyciężenie konsekwencji pandemii w obszarze aktywności fizycznej jest wielkim wyzwaniem współczesnych czasów - mówił o tym minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. Resort już po raz piąty zachęca dzieci i młodzież do aktywności fizycznej poprzez pozalekcyjne zajęcia sportowe w nowoczesnych formach.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA SPORT edukacja ruch szkoła Piotr Gliński

Szef MEiN ogłosił "Aktywny powrót do szkoły". Program ma na celu poprawę kondycji dzieci

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zaprezentował program przeciwdziałania negatywnym skutkom nauki zdalnej dla uczniów. Nosi on nazwę "Aktywny powrót do szkoły". - Czas epidemii i czas nauki zdalnej powoduje szereg komplikacji, z którymi się borykamy. Przygotowujemy cztery programy - mówił.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek szkoła edukacja dzieci ruch POLSKA

PKN Orlen na drodze do powstania koncernu o europejskim zasięgu. Rok 2020 był dla niego pasmem sukcesów

Jednym z największych wydarzeń gospodarczych 2020 roku było ogłoszenie strategii transformacji energetycznej PKN Orlen do roku 2030. To ważne medialne wydarzenie pokazuje konsekwentne działania prezesa Daniela Obajtka, aby koncern odgrywał coraz większą rolę w Europie. Płocka spółka zamyka 2020 rok zgodą KE na połączenie z naftowym Lotosem, uratowaniem sieci dystrybucyjnej Ruch, przygotowaniem strategii do połączenia PKN Orlen z PGNiG. Ważnym wydarzeniem było także przejęcie niemieckiej grupy wydawniczej Polska Press.  
Zobacz więcej na temat:  PKN Orlen Daniel Obajtek lotos Energa PGNiG ruch energetyka gaz ziemny ropa naftowa OZE GOSPODARKA

Nowy szczep koronawirusa uderza w Wielką Brytanię. Zwołano posiedzenie sztabu kryzysowego

Premier Boris Johnson będzie w poniedziałek przewodniczyć posiedzeniu sztabu kryzysowego (COBR) w celu omówienia spraw związanych z ruchem międzynarodowym do i z Wielkiej Brytanii. Ma to związek z decyzją wielu krajów europejskich, które wstrzymały przyjmowanie osób i towarów z Wielkiej Brytanii - w Londynie i południowo-wschodniej Anglii wykryto bowiem nowy, groźny szczep koronawirusa.
Zobacz więcej na temat:  Wielka Brytania Europa Boris Johnson koronawirus wirus COVID-19 gospodarka wielkiej brytanii ruch ŚWIAT

Przełam się - idź na spacer. Już 30 minut dziennej aktywności pomaga nam poprawić samopoczucie

Stres związany z pandemią, wynikającymi z niej obostrzeniami sanitarnymi, zakazami, nakazami, kryzysem gospodarczym może wpłynąć niekorzystnie na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Sam sport depresji nie wyleczy, ale odgrywa znaczącą rolę w jej zapobieganiu i powrocie do zdrowia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka zdrowie aktywność fizyczna ruch psychologia Piotr Galus