X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
raport

"Głównym pytaniem jest przyczyna śmierci pasażerów Tu-154M"

- Poprzednie komisje koncentrowały się wokół dziesiątków, setek różnych pytań, problemów, omijając bardzo intensywnie samą przyczynę śmierci – przekonywał w "Sygnałach dnia" Antoni Macierewicz, który kieruje pracami podkomisji badającej przyczyny śmierci polskiej delegacji. We wtorek obchodzimy 8. rocznicę katastrofy pod Smoleńskiem. Zginęło w niej 96 osób, wśród nich prezydent Lech Kaczyński z małżonką.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA katastrofa smoleńska Antoni Macierewicz Katarzyna Hejke raport

Jemy coraz zdrowszą żywność

Według najnowszego raportu „Health & Wellness Progress” w ubiegłym roku na świecie zmieniono skład prawie 34 tysięcy produktów, tak aby miały bardziej pozytywny wpływ na zdrowie klientów. W przypadku żywności zmiany składu dotyczyły przede wszystkim zmniejszenia ilości soli i cukru. Podsumowanie sporządziła organizacja The Consumer Goods Forum, promująca działania prozdrowotne i zrzeszająca prawie sto międzynarodowych korporacji produkujących żywność i kosmetyki oraz wielkich sieci handlowych.
Zobacz więcej na temat:  żywność raport zdrowie