X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
prokuratura

Ziobro: w postępowaniu przygotowawczym ws. afery GetBack zabezpieczyliśmy 400 milionów złotych

- Było to możliwe dzięki przepisom dot. rozszerzonej konfiskaty finansowej. Kończymy bardzo istotny element śledztwa ws. kilku tys. osób pokrzywdzonych, a aktem oskarżenia objęto 16 osób  - powiedział minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.
Zobacz więcej na temat:  GetBack prokuratura Zbigniew Ziobro Ministerstwo Sprawiedliwości Prokuratura Generalna sąd sądownictwo przestępczość gospodarcza POLSKA

Prokuratura skierowała do sądu pierwszy akt oskarżenia ws. afery GetBack

- Dotyczy 16 osób, w tym m.in. byłego prezesa zarządu GetBack. Postawiono w nim ok. 30 zarzutów dotyczących oszustw i wyprowadzenia pieniędzy na kwotę ok. 3 mld zł - poinformował Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski. - Jeszcze niejeden akt oskarżenia w tej sprawie zostanie skierowany i jeszcze nie jedna realizacja zostanie w tej sprawie przeprowadzona - podkreślił.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo prokuratura GetBack

Prokuratura chce kasacji wyroku ws. Hansa G. Chodzi o groźby wobec Natalii Nitek-Płażyńskiej

Prokuratura skierowała do Sądu Najwyższego kasację od wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku w sprawie przeciwko niemieckiemu przedsiębiorcy, który groził polskim pracownikom. Prokurator zaskarżył wyrok z 10 lipca, który uniewinnił oskarżonego od popełnienia przestępstwa kierowania gróźb karalnych wobec jednej z podwładnych.
Zobacz więcej na temat:  prokuratura POLSKA Sąd Najwyższy sądownictwo

Tunel pod Wisłą nadal niedrożny. Prokuratura czeka na działania MPWiK

MPWiK nie udrożniło tunelu pod Wisłą, by umożliwić prokuraturze przeprowadzenie powtórnych oględzin w związku z sierpniową awarią oczyszczalni "Czajka". "Będzie to przedsięwzięcie trudne, porównywalne do prac górniczych" – poinformowali wodociągowcy. Obecnie trwa wybór firmy, która mogłaby się podjąć tego zadania.
Zobacz więcej na temat:  awaria w oczyszczalni Czajka Warszawa prokuratura służby i bezpieczeństwo wodociągi regiony mazowieckie

Śledztwo ws. zaniedbań w związku z pandemią. Przeszukano m.in. dom byłego premiera Francji

- Prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące ewentualnych zaniedbań, które mogły nastąpić podczas zarządzania w okresie pierwszej fali pandemii nad Sekwaną. Służby dokonały przeszukań, między innymi domu byłego premiera Edouarda Philippe'a i obecnego ministra zdrowia - powiedział w Polskim Radiu 24 Zbigniew Stefanik, korespondent polskich mediów we Francji. 
Zobacz więcej na temat:  Francja koronawirus prokuratura Polskie Radio 24