X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
prognoza

Pogoda na sobotę: będzie pochmurno, przelotne opady deszczu

Jak informuje IMGW Europa południowa jest pod wpływem płytkich wyżów, pozostałe obszary kontynentu są w strefie oddziaływania układów niskiego ciśnienia. Z zachodu na wschód Polski przemieszcza się ciepły front atmosferyczny, związany z niżem, którego ośrodek znad Danii przemieści się w rejon Szwecji. Napływa powietrze polarne morskie, przejściowo cieplejsze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW pogoda prognoza

Prognoza pogody: będzie ciepło, nawet do 27 stopni na plusie

Jak informuje IMGW, północno-wschodnia Skandynawia, Półwysep Iberyjski, częściowo Europa Zachodnia i Centralna są pod wpływem niżów, pozostały obszar kontynentu znajduje się w zasięgu wyżu z centrum nad Danią. Pogodę w Polsce kształtuje wspomniany wyż, jedynie na południowym wschodzie kraju zaznacza się strefa pofalowanego frontu atmosferycznego. Napływa powietrze polarne morskie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW prognoza

Pogoda: fala letnich upałów, nawet do 29 stopni na plusie

Jak informuje IMGW, Europa północna i Wyspy Brytyjskie są w zasięgu niżów z ośrodkami nad Morzem Barentsa i w rejonie Irlandii. Niżom tym towarzyszą układy frontów atmosferycznych. Na pozostałym obszarze kontynentu dominują wyże z centrum głównym w rejonie Sardynii. Polska jest w zasięgu słabego wyżu z centrum nad Zatoką Gdańską. W południowej połowie kraju zaznacza się strefa słabo wyrażonego frontu atmosferycznego. Nadal napływała ciepła polarna morska masa powietrza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA IMGW prognoza pogoda lato

Pogoda na dziś: sporo chmur, mało słońca, miejscami deszcz

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na zachodzie i północy kraju. Opady deszczu głownie na południu i na wschodzie, miejscami wystąpią burze. Najcieplej na Podlasiu - termometry pokażą tam do 24 st. C. Na pozostałym obszarze temperatura od 14 st. C do 19 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, W czasie burz porywy do 70 km/h. Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 997 hPa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda prognoza

Pogoda: będzie ciepło. Ostrzeżenia przed burzami z gradem

Jak podaje IMGW, nad Europą dominuje rozległy niż z ośrodkami nad Czechami i południowo-wschodnią Polską. Jedynie Wyspy Brytyjskie i wschodnia część kontynentu są pod wpływem wyżów. Polska jest pod wpływem wspomnianego niżu; nad dzielnice południowe napływa chłodniejsze powietrze polarne morskie, nad pozostałą częścią kraju utrzyma się ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA prognoza burze IMGW pogoda