X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
prognoza

Zainteresowanie kredytami mieszkaniowymi będzie spadać? NBP publikuje nowe prognozy

Narodowy Bank Polski spodziewa się redukcji dynamiki kredytów mieszkaniowych z poziomu 10,9 proc. rok do roku w III kwartale 2021 r. do 7,3 proc. rok do roku w czwartym kwartale 2023 r. Z kolei dodatnia dynamika w segmencie kredytów dla przedsiębiorstw powróci w czwartym kwartale tego roku - wynika z prognoz NBP.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA NBP prognoza kredyt mieszkaniowy kredyty dla firm kredyt konsumencki finanse

prognoza pogody Pochmurno w całym kraju. Sprawdź prognozę pogody na najbliższe dni

Jak informuje IMGW Północna Skandynawia oraz Szkocja są w zasięgu rozległego niżu z frontami atmosferycznymi. Basen Morza Śródziemnego oraz krańce południowe Europy także znajdują się w obszarze obniżonego ciśnienia. Pozostałe rejony kontynentu są pod wpływem rozległego wyżu z centrami nad zachodnią Rosją i Atlantykiem. Polska jest na skraju wyżu znad Rosji, w polarnej morskiej masie powietrza.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony pogoda prognoza prognoza pogody IMGW

OSTRZEŻENIE IMGW Gęste mgły w Polsce północno-wschodniej. Widzialność może wynosić miejscami poniżej 100 m

O poranku mgła będzie utrudniać warunki drogowe. Dotyczy to zwłaszcza województw podlaskiego, północnej i wschodniej części województwa mazowieckiego, północnej województwa lubelskiego i wschodniej województwa warmińsko-mazurskiego. W związku z gęstą mgłą dla tego obszaru Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA pogoda IMGW prognoza prognoza pogody regiony mgła