X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
powódź

KARPACZ 2021 Prezes Wód Polskich o stanie wody w Polsce: w rolnictwie i przemyśle mogą być z nią problemy

- Jako obywatele czerpiemy wodę z zasobów głębinowych i tego jest stosunkowo dużo. Natomiast w rolnictwie i przemyśle mogą być z tym bardzo duże problemy i jeżeli nie będziemy zatrzymywać wody, to będą w tym zakresie duże problemy - powiedział w Polskim Radiu 24 Przemysław Daca, prezes Wód Polskich.
Zobacz więcej na temat:  woda susza powódź infrastruktura Forum Ekonomiczne w Karpaczu 2021 POLSKA społeczeństwo Polskie Radio 24

Zagrożenie powodziowe w Małopolsce. Interwencje strażaków, zalane drogi, brak prądu w tysiącach domów

Po intensywnych opadach deszczu w Małopolsce wzrasta zagrożenie powodziowe. Alarm przeciwpowodziowy został ogłoszony w gminie Łososina Dolna. Pogotowie przeciwpowodziowe obowiązuje w powiecie myślenickim i limanowskim oraz kilku gminach powiatu dąbrowskiego. Niemal w całym województwie szybko wzrastają poziomy rzek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony małopolskie pogoda deszcz powódź

Uważaj, popowodziowy samochód może zatopić twój budżet!

Do Polski napływa duża fala popowodziowych samochodów z Niemiec, Belgii i Holandii. Nieuczciwi handlarze nie informują o przeszłości pojazdu, co dla kupującego może się bardzo szybko okazać niezwykle kosztownym problemem. Jak sprawdzić, czy samochód nie ma za sobą takiej "kąpieli", radzi Kuba Marcinowicz z Polskiego Radia Kierowców.
Zobacz więcej na temat:  powódź samochód oszustwo Łukasz Ciechański Trójka Niemcy Holandia Belgia społeczeństwo

"To prawdziwa solidarność". Niemcy dziękują Polakom za pomoc po powodzi

Przewodniczący Parlamentu Nadrenii Północnej-Westfalii André Kuper oficjalnie podziękował Polsce za pomoc po powodzi. - Składam podziękowania naszym sąsiadom. Polska szybko dostarczyła Nadrenii Północnej-Westfalii pomoc techniczną. To prawdziwa solidarność, która pokazuje, że idea europejska, zwłaszcza między ludźmi, jest wyjątkowo żywa w dobie kryzysu - mówił André Kuper otwierając posiedzenie Landtagu.
Zobacz więcej na temat:  Niemcy powódź Europa ŚWIAT