X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
pomorskie

Prezydent: będę czynił wszystko, aby 13. emerytura została wypłacona

- Oddaję hołd mieszkańcom tej ziemi, wszystkim, którzy walczyli i starali się o to, aby tutaj była Polska - mówił w Wejherowie Andrzej Duda na uroczystości z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem. Prezydent zadeklarował ponadto działania na rzecz wypłaty 13. emerytury i zaapelował o kontynuację planów rozbudowy portów i sieci komunikacyjnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Andrzej Duda Morze Bałtyckie społeczeństwo pomorskie historia Polski

Marek Formela: Gedania powinna być dla władz Gdańska wyrzutem sumienia

- Troska władz Gdańska o historię ma charakter krótkoterminowy i komercyjny. Mam wrażenie, że nie dostrzegają one skomplikowanej historii, a słowo "wolność", kojarzy im się wyłącznie z Wolnym Miastem Gdańsk, które było opresyjne wobec Polaków - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Formela z "Gazety Gdańskiej". Gościem Polskiego Radia 24 był także Piotr Kubiak z Radia Gdańsk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony pomorskie Gdańsk historia Polski

POGODA Atak zimy w Polsce. Zerwane linie energetyczne i trudne warunki na drogach

- W województwie pomorskim opady śniegu spowodowały zerwanie linii energetycznych. Bez dostaw prądu pozostaje około 18,4 tys. odbiorców - poinformował Grzegorz Świszcz, zastępca dyrektora Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. GDDKiA ostrzega przed trudnymi warunkami na drogach w całym kraju. W Warszawie na ulice wyjechało 170 posypywarek. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony pomorskie zima pogoda śnieg prąd