X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
polityka

Sejmowa komisja spraw zagranicznych poparła kandydaturę Antoniego Fałkowskiego na ambasadora RP w Danii

Sejmowa komisja spraw zagranicznych pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Antoniego Fałkowskiego na ambasadora RP w Danii. Wiceszef MSZ Marcin Przydacz przedstawiając życiorys Fałkowskiego podkreślał, że łączy on doświadczenie w administracji publicznej i w strategicznym sektorze energetycznym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sejm Dania Ministerstwo Spraw Zagranicznych polityka

Doleśniak-Harczuk: w wypowiedziach części niemieckich polityków widać satysfakcję z nałożenia kary na Polskę

- Wypowiedzi polityków, którzy nie są tak bardzo zaangażowani w rozmowy negocjacyjne, partii Zielonych oraz SDP, wskazują na satysfakcję wynikającą z nałożenia kary na Polskę - powiedziała na antenie Polskiego Radia 24 Olga Doleśniak-Harczuk ("Nowe Państwo", Instytut Staszica). 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Opaliński ŚWIAT Niemcy polityka Trybunał Sprawiedliwości UE Unia Europejska Polska w Unii Europejskiej SDP

"Relacje nabierają strategicznego wymiaru". Szef BBN o spotkaniu prezydentów Polski i Francji

- Mamy do czynienia z niewątpliwym przełomem w relacjach polsko-francuskich. Nasze relacje nabierają strategicznego wymiaru w pełnym tego słowa znaczeniu - powiedział szef BBN Paweł Soloch odnosząc się do roboczej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Paryżu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka prezydent Andrzej Duda Emmanuel Macron Francja bezpieczeństwo Unia Europejska Paweł Soloch Biuro Bezpieczeństwa Narodowego

TSUE nakłada karę pieniężną na Polskę. Sebastian Kaleta: to uzurpacja i szantaż

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej okresowej kary pieniężnej w wysokości 1 mln euro dziennie w związku z przepisami dotyczącymi Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. - To uzurpacja i szantaż - stwierdził wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości Sebastian Kaleta. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka sądownictwo Trybunał Sprawiedliwości UE Sebastian Kaleta Sąd Najwyższy

Premier w Katowicach: Polska nie mogłaby istnieć bez Śląska

Łatwo jest kochać ojczyznę, która jest silna, a trudniej tę, która jest w oblężeniu, powstańcy śląscy niezależnie od wszystkiego postawili na Polskę. Polska nie mogłaby istnieć bez Śląska - mówił w Katowicach na otwarciu wystawy "Powstania śląskie" w środę premier Mateusz Morawiecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka społeczeństwo Mateusz Morawiecki regiony śląskie Katowice historia Polski powstania śląskie

Prof. Mieczysław Ryba: tylko bezpieczne państwo jest atrakcyjne dla inwestorów i liczy się w grze międzynarodowej

- Jak okażemy słabość, to dla całego świata - który jakkolwiek myśli o inwestowaniu pieniędzy, o robieniu dużych biznesów - stajemy się strefą niebezpieczną, zdestabilizowaną. Wówczas o tym, co można, czego nie można na danym terenie robić, czy można inwestować, kto gwarantuje to bezpieczeństwo inwestycji, będą rozmawiać z Moskwą, a nie z Warszawą - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Mieczysław Ryba, historyk i politolog z KUL-u.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń prof. Mieczysław Ryba Jarosław Kaczyński bezpieczeństwo Polityka zagraniczna Polski polityka POLSKA