X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal
Section05
policja

"Próba niedopuszczalnego nacisku". Wiceminister sprawiedliwości o żądaniu uwolnienia "Margot"

- Od kogo komisarz praw człowieka Rady Europy żąda uwolnienia "Margot"? Politycy mają wypuścić tę osobę? W Polsce obowiązuje trójpodział władzy, trzecią władzę stanowią niezależne sądy, a sędziowie są niezawiśli. To jest fundament demokracji - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wójcik LGBT społeczeństwo Polskie Radio homoseksualizm policja protest

Apel unijnej komisarz ws. aresztu dla "Margot". Zbigniew Ziobro: niech Pani się wstydzi

"Niech się Pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT!" - tak Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, odpowiedział na Twitterze unijnej komisarz Dunji Mijatović, która apelowała o "natychmiastowe uwolnienie" Michała Sz., skazanego przez sąd na dwumiesięczny areszt.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony Warszawa LGBT policja sąd Michał Wójcik

"Wobec Polski stosowany jest stereotyp". Piotr Semka o sprawie aktywisty "Margot"

- Istnieje grupa uciśnionych, która ma prawo do ostrego wyrażania swoich poglądów. Oswajaniu z przemocą towarzyszy rytuał językowy na zasadzie "grzeczni już byliśmy". Wyraźny jest jeden postulat, że działacze LGBT mają prawo do bezkarnego profanowania symboli religijnych - mówił w Polskim Radiu 24 publicysta "DoRzeczy" Piotr Semka. 
Zobacz więcej na temat:  LGBT protest policja służby i bezpieczeństwo

"Zatrzymano najbardziej agresywne osoby". Policja o działaniach podczas protestu LGBT

Rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji napisał, że w trakcie wczorajszego protestu na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zatrzymano 48 najbardziej agresywnych osób. W wydanym oświadczeniu czytamy między innymi, że funkcjonariusze wykonywali działania zgodnie z decyzją sądu, który zadecydował o tymczasowym aresztowaniu aktywisty LGBT Michała S. na okres dwóch miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo policja LGBT Warszawa

Protesty po aresztowaniu aktywisty LGBT. Wiemy jakie zarzuty prokuratura stawia Michałowi Sz.

Brutalny atak, czyny chuligańskie i niszczenie mienia - to zarzuty, które prokuratura stawia Michałowi Sz., działaczowi LGBT. W jego obronie odbyły się w piątek w Warszawie protesty, które wywołała decyzja sądu o dwumiesięcznym aresztowaniu mężczyzny (identyfikującego się jako kobieta). Rzecznik stołecznej policji podkreśla, że funkcjonariusze musieli aresztować Michała Sz. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo policja służby i bezpieczeństwo LGBT

Aresztowanie aktywisty LGBT. Rzecznik KSP: czynności przy ul. Solec mogły stanowić zagrożenie

Biorąc pod uwagę tłum i siły jakimi dysponowaliśmy, zatrzymanie tej osoby na ul. Solec mogło stanowić realne zagrożenie dla policjantów - powiedział rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak odpowiadając na pytanie o to, dlaczego do zatrzymania Michała Sz. doszło na Krakowskim Przedmieściu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA służby i bezpieczeństwo policja areszt LGBT zatrzymanie policja polska

Awantura na Krakowskim Przedmieściu. Aktywiści LGBT próbowali zablokować wykonanie postanowienia sądu

Protestujący na Krakowskim Przedmieściu działacze LGBT próbowali utrudnić działania policjantów związane z zatrzymaniem aktywisty, wobec którego sąd zastosował dwumiesięczny areszt – informuje stołeczna policja. Zatrzymany działacz LGBT, Michał Szutowicz, podający się za „Małgorzatę” ps. „Margot”, brał udział w demolowaniu samochodu fundacji pro-life, napaści na jej działacza, a ostatnio także w profanacjach warszawskich pomników.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA LGBT Warszawa społeczeństwo sąd areszt policja