X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal
Section05
policja polska

"Będzie miał charakter hybrydowy". Zbierają się uczestnicy tzw. strajku przedsiębiorców

"Mimo licznych przekazów o nielegalności zgromadzeń na placu Defilad zaczyna się gromadzić wiele osób" - poinformowała na Twitterze stołeczna policja. Inicjator protestu, kandydat na prezydenta Paweł Tanajno zapowiedział, że demonstracja będzie miała charakter hybrydowy.
Zobacz więcej na temat:  protest Warszawa protesty w Warszawie strajki przedsiębiorca policja policja polska służby i bezpieczeństwo POLSKA

"Atakowanie policjantów jest niedopuszczalne". Szef MSWiA o proteście przedsiębiorców

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński oświadczył, że zastosowane przez policję środki porządkowe podczas sobotniego protestu przedsiębiorców w Warszawie "były adekwatne do zaistniałej sytuacji".
Zobacz więcej na temat:  protest Warszawa protesty w Warszawie strajki policja polska policja służby i bezpieczeństwo Mariusz Kamiński Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji MSWiA POLSKA

Kontrole przestrzegania kwarantanny. Podano, ile osób lekceważy zasady bezpieczeństwa

- Ostatniej doby sprawdziliśmy ponad 133 tys. osób na kwarantannie. Uchybienia kwalifikujące się do wymierzenia wysokiej grzywny stwierdziliśmy w ponad 290 przypadkach - poinformował rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Ciarka. Policja dotąd dokonała ponad 2,7 mln tego typu sprawdzeń.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia policja policja polska służby i bezpieczeństwo POLSKA

Amatorzy wypoczynku w Tatrach zawracani. Mandaty za łamanie zasad bezpieczeństwa

- Policja zawróciła w czwartek dziesięć, a w piątek trzy samochody z turystami zmierzającymi pod Tatry. Dwóch kierowców ukarano mandatami po 500 zł za łamanie obostrzeń związanych z zakazem przemieszczenia się w celach turystycznych - powiedział w sobotę rzecznik zakopiańskiej policki Roman Wieczorek.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce pandemia policja policja polska służby i bezpieczeństwo POLSKA Tatry podróże

"Przerwać transmisję koronawirusa". Policja o głównym zadaniu w czasie pandemii

- Myśl przewodnia wszystkich obostrzeń i rozporządzeń, które są obecnie wprowadzane jest taka, żeby skutecznie przerwać transmisję koronawirusa. Chcemy skutecznie walczyć z pandemią - mówił w Polskim Radiu 24 kom. Dawid Marciniak z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.
Zobacz więcej na temat:  Koronawirus w Polsce policja policja polska służby i bezpieczeństwo zdrowie bezpieczeństwo wirus pandemia COVID-19 Antoni Opaliński Polskie Radio 24 POLSKA