X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
podnoszenie ciężarów

TYLKO U NAS Tego ciężaru Agata Wróbel nie jest w stanie unieść sama

Agata Wróbel, najbardziej utytułowana polska sztangistka, ma problemy i prosi o wsparcie. Dwukrotna medalistka olimpijska, w swoim apelu opisała dramatyczną sytuację w jakiej znajduje się od jakiegoś czasu, a z którą nie jest w stanie sama się zmierzyć. - W jej sytuacji pieniądze to nie wszystko - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Mariusz Jędra, prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.
Zobacz więcej na temat:  podnoszenie ciężarów SPORT TYLKO U NAS

"Herkules" zmienił ciężary. Wspominamy siłacza wszech czasów

18 listopada 2017 roku w wieku 50 lat zmarł uważany za najwybitniejszego sztangistę wszech czasów Naim Suleymanoglu. W pierwszą rocznicę śmierci warto przypomnieć sylwetkę "Kieszonkowego Herkulesa", który na tyle zdominował światowe pomosty, że władze walczących o jego występy Turcji i Bułgarii nie bały się używać metod szpiegowskich rodem z filmów akcji. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT podnoszenie ciężarów opinie

Podnoszenie ciężarów. Zmiany uzdrowią dyscyplinę?

- Wyniki, jakie widzimy podczas pierwszych dni rywalizacji, są naprawdę dobre. Pytanie czy to efekt dobrego przygotowania zawodników, czy znak, że nadal trwa proceder dopingowy - mówił w Magazynie Sportowym Bogusław Solecki z Telewizji Polskiej. W Aszchabadzie, stolicy Turkmenistanu, odbywają się mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów. W Polskim Radiu 24 również komentarz Roberta Dołęgi, byłego sztangisty. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 podnoszenie ciężarów mistrzostwa świata