X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
parlament w Polsce

PO przeciwna zdalnemu posiedzeniu Sejmu. Sakiewicz: szczyt nieodpowiedzialności i gra prawem do życia

- Platforma Obywatelska odczuwa nieznośną potrzebę bytu. Jej politycy postanowili  - na zasadzie krzyku dziecka: zwróć na mnie uwagę! - przeszkadzać. Naraża nas to na paraliż państwa i jeszcze większe rozniesienie zarazy - powiedział Tomasz Sakiewicz, red. nacz. "Gazety Polskiej". - Platforma bierze na siebie odpowiedzialność za każdą osobę, która w trakcie posiedzenia Sejmu zakazi się koronawirusem - dodał Piotr Cywiński z portalu wpolityce.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka POLSKA koronawirus Koronawirus w Polsce Sejm opozycja Platforma Obywatelska parlament w Polsce tarcza antykryzysowa Michał Rachoń Tomasz Sakiewicz

"Nie wiadomo nawet kiedy są głosowania". Parlamentarzyści KO mówią o chaosie w Senacie

Dwaj byli posłowie - Antoni Mężydło i Paweł Arndt, którzy w tej kadencji po raz pierwszy zasiadają w Senacie, skrytykowali tryb pracy izby wyższej. Co ciekawe ci senatorzy wywodzą się ze środowiska Koalicji Obywatelskiej, która ma aktualnie największy wpływ na pracę Senatu. Czy marszałek Tomasz Grodzki ma wobec tego powody do niepokoju?
Zobacz więcej na temat:  Senat polityka parlament w Polsce koalicja obywatelska POLSKA opozycja

Rzecznik rządu: nie ma potwierdzonego przypadku koronawirusa w Polsce

"W związku z pojawiającymi się pytaniami na temat koronawirusa informuję, że obecnie nie ma żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania na terenie Polski" - poinformował rzecznik rządu Piotr Müller. W poniedziałek na dodatkowym posiedzeniu zbiera się Sejm, podczas którego rząd przedstawi informację dotyczącą koronawirusa. 
Zobacz więcej na temat:  koronawirus choroby zakaźne zdrowie POLSKA Sejm parlament w Polsce

"Chcemy, żeby ten spór się zakończył". Marek Suski ws. głosowania nad ustawami sądowymi

Wiceszef klubu Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski powiedział portalowi PolskieRadio24.pl, że jego klub poprze ustawę dyscyplinującą sędziów. - Chcemy, żeby ten spór się zakończył, żeby sądownictwo służyło społeczeństwu - mówi polityk PiS. Głosowanie nad ustawą w czwartek późnym popołudniem w Sejmie. 
Zobacz więcej na temat:  Marek Suski Sejm reforma sądownictwa POLSKA sądownictwo Prawo i Sprawiedliwość PiS parlament w Polsce

Jan Maria Jackowski o nowym rządzie: kontynuacja dobrej zmiany

– Powołany przez prezydenta rząd jest kontynuacją misji dobrej zmiany z niewielkimi korektami. Trzon gabinetu zostaje personalnie niezmieniony – powiedział w radiowej Trójce Jan Maria Jackowski, senator PiS. Gościem audycji był również Wadim Tyszkiewicz, senator niezależny.
Zobacz więcej na temat:  Prawo i Sprawiedliwość Trójka polityka POLSKA koalicja obywatelska parlament w Polsce Rząd RP premier Mateusz Morawiecki Jan Maria Jackowski Marcin Pośpiech Wadim Tyszkiewicz