X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
PR24 Portal
Section05
onet

"Dziennikarz Onetu mija się z prawdą". Zdecydowana reakcja Rzecznika Praw Dziecka

Dziennikarz portalu Onet.pl Janusz Schwertner stwierdził w swoim tekście, że Rzecznik Praw Dziecka - kontrolując oddział psychiatryczny dla dzieci w Józefowie - nie wspomniał, że nowe łóżka w placówce zostały zakupione przez WOŚP. "Janusz Schwertner daleko mija się z prawdą. Napisałem na Twitterze, że łóżka kupiła fundacja WOŚP" - podkreślił Mikołaj Pawlak.
Zobacz więcej na temat:  psychiatria psychiatra psychologia dziecięca dzieci pomoc Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak społeczeństwo onet fake news POLSKA

Prof. Jabłoński: Platforma Obywatelska nie przedstawia konkretnych propozycji programowych

- Tam, gdzie przychodzi do konkretów, ze strony opozycji nie pojawiają się rozwiązania, które można by potraktować jako alternatywne. Dlatego formułuje się ogólniki, na przykład o rzekomej władzy autorytarnej czy o innych działaniach "niepraworządnych" - powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog prof. Arkadiusz Jabłoński z KUL. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Szymon Hołownia Michał Rachoń onet opozycja

"Powinien się nazywać Platforma 2050". Publicysta o ruchu Szymona Hołowni

- Dziś publicystycznie przechrzciłem ruch Hołowni na Platforma 2050. Jeżeli jego lider będzie wciągał na swój "stateczek" kolejnych ludzi z PO, to w którymś momencie ruch zacznie się przeciętnemu odbiorcy kojarzyć już nie z nową jakością, ale z opatrzonymi twarzami, kojarzonymi właśnie z PO - powiedział w Polskim Radiu 24 Krzysztof Wołodźko z "Gazety Polskiej Codziennie".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska Szymon Hołownia Michał Rachoń onet opozycja

Woyciechowski: nagonka na prof. Cenckiewicza ma uniemożliwić opisywanie prawdy o PRL i jego funkcjonariuszach

- Ta atmosfera nagonki, która wytwarzana jest teraz szczególnie wobec prof. Cenckiewicza, ma też zadanie prewencyjne: nie dopuścić do tego, aby taka polityka otwartości archiwów była kontynuowana i uniemożliwić opisywanie prawdy o komunistycznym reżimie państwa totalitarnego i jego wysokich funkcjonariuszach - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Woyciechowski, ekspert do spraw służb specjalnych.
Zobacz więcej na temat:  służby specjalne POLSKA Polskie Radio 24 PRL Piotr Woyciechowski Sławomir Cenckiewicz onet

"Gdy po Europie jeździły pociągi, na terenie Polski ścinano głowy". Onet znów szokuje

Portal Onet.pl opublikował artykuł, w którym podkreślono, że gdy w drugiej połowie XIX w. "świat stał u progu nowoczesności", na terenach dzisiejszej Polski dalej odbywały się publiczne egzekucje oraz że we Wrocławiu jeszcze w XX w. gilotynowano ludzi. Pominięto jednak fakty, że publiczne egzekucje były zasądzane przez sądy pruskie, a gilotyny we Wrocławiu używali Niemcy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA onet historia Polski media HISTORIA

Wywiad Onetu z organizatorem brukselskiej orgii. Gmyz: niewykluczone, że doszło do prowokacji

- Żadne z belgijskich mediów nie podało nazwiska organizatora i miejsca, gdzie odbywała się orgia. Tymczasem bardzo szybko dotarli do tego człowieka, który był całkowicie anonimowy, dziennikarze Onetu. Mogli zostać użyci jako narzędzie służb specjalnych - powiedział w Polskim Radiu 24 Cezary Gmyz, korespondent TVP w Berlinie.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Michał Rachoń Cezary Gmyz POLSKA Bruksela onet

Publikacja Onetu ws. orgii w Brukseli. Liziniewicz: jak trzeba uderzyć w PiS, to każdy jest wiarygodny

- Mamy kolejnego oszusta, który stał się autorytetem, bo mówi o rzekomo niewygodnych dla PiS sprawach - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jacek Liziniewicz z Gazety Polskiej. Publikację Onetu ws. homo-orgii w Brukseli z rzekomym udziałem prawicowych polityków skomentował również redaktor naczelny portalu TVP Info Samuel Pereira. 
Zobacz więcej na temat:  homoseksualizm Fidesz onet Węgry ŚWIAT Europa

Onet przeprasza za nieprawdziwe informacje dotyczące Piotra Glińskiego. Polityk usunął wpis

Onet.pl napisał, że wicepremier Piotr Gliński ma koronawirusa. Minister kultury zdementował tę informację na Twitterze i ocenił, że to "kłamstwo, nikczemność, fejk". Po przeprosinach od portalu, który twierdzi, że to "wynikający z pośpiechu błąd" - Gliński zdecydował o usunięciu wpisu z Twittera.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka rząd Koronawirus w Polsce Piotr Gliński onet fake news

"Nie możemy pozwolić na zafałszowanie obrazu tej wojny". List premiera ws. publikacji Onetu i "Newsweeka"

Premier Mateusz Morawiecki skierował list do prezesa RASP Polska, Marka Dekana, w związku z artykułami opublikowanymi przez portal Onet i tygodnik "Newsweek Polska" o wojnie polsko-bolszewickiej. "Jako ofiara sowieckiej agresji nie możemy pozwolić na zafałszowanie prawdziwego obrazu tej wojny" - napisał szef rządu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mateusz Morawiecki bitwa warszawska historia Polski onet premier

Zbigniew Ziobro polecił umorzyć sprawę przeciwko dziennikarzowi Onetu. W tle wątek Zatoki Sztuki

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro polecił cofnąć akt oskarżenia przeciwko Mikołajowi Podolskiemu - dowiedziała się nieoficjalnie PAP w źródłach w prokuratorze. Dziennikarz portalu Onet był oskarżony o rozpowszechnianie informacji z postępowania przygotowawczego dotyczącego przestępstw pedofilskich popełnionych na terenie Trójmiasta.
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Ziobro prokuratura Prokuratura Generalna dziennikarze onet POLSKA